Natur Planet chlorofil w płynie, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

35,40

O produkcie: Natur Planet chlorofil w płynie, 30 ml

100050445

Opis

Natur Planet chlorofil w płynie, 30 ml to suplement diety w kroplach, który wspiera walkę z wolnymi rodnikami i wszelkimi drobnoustrojami, które mogą zaburzyć naszą florę bakteryjną. Produkt może być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe.


Właściwości

  • Zawiera chlorofil pozyskiwany z liści morwy czarnej.
  • Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
  • Wspiera tworzenie przyjaznej flory bakteryjnej w jelitach.
  • Pomaga oczyścić organizm z toksyn i reguluje pobór składników odżywczych.
  • Naturalny skład.

Chlorofil w płynie marki Natur Planet dostępny jest w postaci kropli zawierających chlorofil pozyskiwany z liści morwy czarnej. Substancja ta wyróżnia się zielonym kolorem i jest składnikiem odpowiedzialnym za prawidłowy przebieg procesu fotosyntezy. Chlorofil wykazuje również zbawienny wpływ na ludzki organizm – działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie i pobudza perystaltykę jelit. Pomaga on także utrzymać fizjologiczną florę bakteryjną przewodu pokarmowego.

Chlorofil w kroplach Natur Planet to produkt odpowiedni wyłącznie dla osób dorosłych, który można przyjmować po uprzednim rozpuszczeniu w wodzie. Przyczynia się on do lepszego dotlenienia oraz oczyszczenia krwi, przez co wspomaga leczenie anemii, astmy oraz innych chorób płucnych. Chlorofil poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego i pomaga oczyścić organizm z toksyn. Substancja ta wykazuje również korzystny wpływ na koloryt skóry oraz regenerację tkanek po działaniu promieniowania słonecznego.


Tabela

Składnik aktywny w porcji (10 kropli) w porcji dobowej (30 kropli) *%RWS w porcji

Chlorofil

0,015 g

0,045 g

-

*%RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2000 kcal) Opakowanie zawiera 90 zalecanych porcji do spożycia

Skład

Składniki:
Woda (sub. wypełniająca), Chlorofil (pozyskany z Morwy Czarnej - Morus Nigra L.) (sub. czynna)

Jak stosować

Rozpuścić w 1/2 szklanki wody lub soku. Stosować 3 razy w ciągu doby.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 30 kropli - 0,045 g chlorofilu

Ostrzeżenia

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Informacja o alergenach: W zakładzie produkcyjnym pakowane są również - sezam, migdały, produkty z dwutlenkiem siarki SO2, orzechy arachidowe, różne orzechy.

Waga

30ml netto

Producent

NaturPlanet

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.