Natur Planet

  (96)

Natur Planet to rodzinna, polska marka. Zajmuje się produkcją wyrobów bazujących na jakościowych surowcach do zdrowej i świadomej pielęgnacji ciała. Marka sprzedaje swoje produkty nie tylko w Polsce, lecz także Cechach, Niemczech i Litwie. Natur Planet importuje surowce z całego świata.

Sortuj według

Produkty Natur Planet do pielęgnacji i nie tylko

Natur Planet zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych, suplementów diety i zdrowej żywności. Producent nie stosuje w swoich wyrobów zbędnych sztucznych dodatków zapachowych i konserwujących. Jej preparaty bazują na olejach tłoczonych na zimno. Produkty marki Natur Planet są wolne od GMO. To produkty wegańskie, które nie przechodzą testów na zwierzętach. Suplementy diety Natur Planet to wyroby w 100% pochodzenia naturalnego.

Natur Planet oferuje glinki kosmetyczne, hydrolaty, akcesoria kąpielowe i sole do kąpieli, olejki myjące, masła do ciała, oleje do skóry i włosów, antyperspiranty czy odżywki do włosów. W ofercie producenta znaleźć można też witaminy i rośliny w proszku. Wśród nich warto wyróżnić m.in. Natur Planet, błonnik witalny oczyszczający, czyli suplement diety wspierający funkcjonowanie układu pokarmowego. Marka oferuje również bardziej złożone produkty, w tym olejki do demakijażu, oleje intymne i preparaty do opalania. W jej asortymencie znaleźć można też proszek jęczmienny, który pełni funkcję zarówno suplementu diety, jak i maski do samodzielnego rozprowadzenia w wodzie.

Oleje roślinne od Natur Planet

Marka słynie przede wszystkim z produkcji olejów tłoczonych na zimno. W jej ofercie znaleźć można masło shea, olej moringa, marchewkowy, z pestek malin, rycynowy, z czarnuszki, tamanu, migdałowy czy arganowy. Produkty te mają na celu zmiękczyć i nawilżyć skórę. Niektóre z nich są naturalnym filtrem UVB. Cechują się lekką konsystencją.

Oleje roślinne Natur Planet wzbogacono witaminami, które wspierają walkę z wolnymi rodnikami powodującymi procesy starzenia się organizmu. Marka oferuje również witaminy w płynie i proszku. Naturalne oleje do ciała Natur Planet zostały zamknięte w szklanych buteleczkach z zakrętką z zakraplaczem. Dzięki temu pozwalają na higieniczną i ekonomiczną aplikację preparatu w wybranym miejscu.