Cosinus ISO Plus spray do nosa, 60 ml

Marka: COSINUS

Suplement diety na bazie wody morskiej, dekspantenolu i soku z aloesu.

Dostępny
22,79

O produkcie: Cosinus ISO Plus spray do nosa, 60 ml

100052052

Opis

Cosinus ISO Plus spray do nosa, 60 ml to suplement diety na bazie wody morskiej, dekspantenolu i ekstraktu z aloesu. Składniki regenerują podrażnioną śluzówkę nosa i upłynniają wydzielinę, która pojawia się podczas zapalenia zatok.


Właściwości

  • Przeznaczony dla osób dorosłych.
  • Składniki preparatu mogą wesprzeć leczenie zatok i nieżytu nosa.
  • Woda morska nawilża wysuszoną śluzówkę nosa i łagodzi podrażnienia.
  • Ekstrakt z aloesu działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo.
  • Naturalny skład.

Spray do nosa Pharmacy Laboratories Cosinus ISO Plus to suplement diety dla osób dorosłych, który łączy w sobie bogactwo naturalnych składników aktywnych uzupełniających leczenie zapalenia zatok oraz nieżytu nosa. Starannie dobrane substancje pomagają w usuwaniu nadmiaru wydzieliny z nosa oraz zatok przynosowych, a także tworzą film ochronny na powierzchni błon śluzowych. Zwiększa on ochronę przed wnikaniem substancji alergizujących oraz tych potęgujących stany zapalne.

Kluczowym składnikiem sprayu do nosa Cosinus ISO Plus jest sterylizowana woda morska (0,9%), bogata w sole mineralne i mikroelementy pochodzące z morza. Jej zadaniem jest nawilżenie wysuszonej błony śluzowej nosa oraz łagodzenie podrażnień. Podobne działanie wykazuje dekspantenol, który dodatkowo regeneruje uszkodzoną śluzówkę. Recepturę dopełnia ekstrakt Aloe Vera, który wykazuje wszechstronne działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.


Skład INCI

Woda morska, dekspantenol, ekstrakt Aloe Vera

Przeznaczenie

Cosinus ISO PLUS rozcieńcza wydzielinę, co pomaga w usuwaniu śluzu z nosa i zatok. Nawilża suche kanały nosowe, ułatwiając oczyszczanie nosa i zatok, usprawnia oddychanie i wspomaga przepływ.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje alergia na którykolwiek ze składników. W przypadku dostania się do oczu przemyć obficie wodą. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie są znane interakcje z innymi produktami.

Cosinus ISO powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla Małych dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.


Producent

pharmacy Lab Llc
262 Wał Miedzeszyński Street,
04-792 Warsaw,
poland, Eu


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.