Cosinus

  (4)

Cosinus to linia produktów oferowanych przez Pharmacy Laboratories, firmę działającą od wielu lat w branży medycznej i farmaceutycznej. Każdy z nich zawiera starannie dobraną kompozycję ekstraktów roślinnych oraz witamin, które wspierają odporność i dbają o kondycję błon śluzowych nosa oraz zatok. 

Sortuj według

  Cosinus – suplementy diety dla zdrowia nosa i zatok

  Od samego początku istnienia firma Pharmacy Laboratories kładzie szczególnie duży nacisk na jakość swoich produktów, które opracowywane są w ich własnym zakładzie produkcyjnym i wdrażane we współpracy z doświadczonym zespołem biotechnologów oraz chemików. Firma stawia również na potrzeby swoich klientów, oferując im innowacyjne produkty, takie jak preparaty Cosinus, które skierowane są do osób z problemem zatkanego nosa i zatok, które występujące przy przeziębieniu, zapaleniu zatok lub katarze siennym.

  Cosinus to suplementy diety, które bardzo dobrze radzą sobie również w przypadku mechanicznych podrażnień błon śluzowych oraz w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa, która jest niezwykle ważna dla osób zmagających się z nawracającymi infekcjami zatok oraz alergicznym nieżytem nosa. Produkty Cosinus dostępne są w 3 wariantach:

  • spray Cosinus ISO-Plus;
  • spray Cosinus Zatoki i Nos;
  • tabletki Cosinus Zatoki i Nos.

  Cosinus – naturalny skład, sprawdzona jakość

  Głównym zadaniem preparatów kosmetycznych Cosinus jest udrożnienie jam nosa oraz zatok przynosowych. Poprzez aplikację sprayu w nosie tworzy się cienka warstwa ochronna, która chroni śluzówkę przed nasileniem stanu zapalnego i niweluje uczucie dyskomfortu związane z zatkanym nosem.

  Za taki efekt odpowiadają specjalnie dobrane składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które stanowią bazę preparatów Cosinus. Jest to przede wszystkim ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, który w połączeniu z olejem z pachnotki zwyczajnej pomaga zachować optymalną wilgotność śluzówki, a do tego regeneruje naturalne funkcje zatok. Równie ważny jest tu olejek z mięty pieprzowej, który upłynnia zalegającą wydzielinę, udrażniając tym samym nos i ułatwiając oddychanie. W asortymencie marki znajdują się produkty na przeziębienie, tabletki, krople i spraye na katar.