Opatrunek Cosmopor Waterproof, 10cm x 8cm, op. 5 szt.

Dostępny
12,80

O produkcie

100022993

Cosmopor waterproof jest jałowym, wodoodpornym, samoprzylepnym opatrunkiem z warstwą chłonną.

Właściwości

Cosmopor waterproof jest jałowym, wodoodpornym, samoprzylepnym opatrunkiem z warstwą chłonną. Jest wykonany z półprzepuszczalnej folii poliuretanowej, która zapewnia swobodne przenikanie pary wodnej i gazów, ale stanowi barierę dla wody i bakterii. Wkład chłonny jest pokryty siateczką, która zapobiega przywieraniu opatrunku do rany i ogranicza dyskomfort podczas zmiany opatrunku.

CECHY PRODUKTU:

  • Wodoodporny;

  • Samoporzylepny;

  • Jałowy;

  • Oddychający;

  • Pojedynczo pakowany.

  • Rozmiar opatrunku: 10 cm x 8 cm (warstwa chłonna 6,5 cm x 3,8 cm)

Skład

Materiał nośny: poliuretan; hipoalergiczny klej akrylowy; warstwa stykająca się z raną: siatka polietylenowa; warstwa: wiskoza

Jak stosować

Na oczyszczoną ranę przykleić opatrunek w taki sposób, aby warstwa chłonna całkowicie pokrwywała ranę, a powierzchnia klejąca nie stykała się z uszkodzoną skórą.

Przeznaczenie

Opatrunek Cosmopor waterproof jest przeznaczony do ochrony ran pooperacyjnych, jak i urazowych z umiarkowanym wysiękiem, w sytuacjach, gdy potrzebna jest ochrona przed wodą (pod przysznicem, na basenie). Opatrunek ten nadaje się również do stosowania po zabiegach dezynfekcji, oczyszczania ran, itp.

Dystrybutor

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Producent

Paul Hartmann AG

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.