Disney Plusssz Zizzz Lizaki, 100 sztuk

Marka: PLUSSSZ

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

54,25

O produkcie: Disney Plusssz Zizzz Lizaki, 100 sztuk

100004549

Opis

Plusssz Zizzz Lizaki Multiwitamina zawierają kompleks 10 witamin dobranych specjalnie pod kątem dzieci w wieku przedszkolnym, znajdujących się w fazie intensywnego rozwoju.

Właściwości

Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii złożonych suplementów diety w postaci lizaków. Charakteryzuje się wyjątkowym składem, specjalnie dobranym z myślą o rozwijających się i wzrastających organizmach dzieci. Jego zastosowanie pozwala uzupełnić poziom cennych witamin i składników mineralnych. Witamina C uczestniczy w różnych procesach biologicznych i wspomaga działanie układu odpornościowego. Wykazuje właściwości przeciwutleniające i dlatego chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników oraz przyśpiesza wchłanianie żelaza. Witamina E należy do grupy przeciwutleniaczy, neutralizujących działanie wolnych rodników. Witamina B6 uczestniczy w produkcji antyciał i hormonów, a witamina B12 jest bardzo ważna w procesie powstawania erytrocytów. Kwas foliowy bierze udział w syntezie związków purynowych, pirymidynowych, a także części aminokwasów.

Tabela

Zawartość witamin w zalecanej dziennej porcji – 4 lizaki (% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia (dla osób dorosłych))

Niacyna 16 mg 100%
Witamina C 80 mg 100%
Witamina E 12 mg 100%
Kwas pantotenowy 6 mg 100%
Witamina B6 1,4 mg 100%
Kwas foliowy 200 ?g 100%
Biotyna 50 ?g 100%
Witamina B12 2,5 ?g 100%
Ryboflawina 1,4 mg 100%
Tiamina 1,1 mg 100%

Skład

cukier; syrop glukozowy; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas winowy (L(+)-); witaminy (kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, octan DL-alfa-tokoferylu, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, cyjanokobalamina); aromaty; barwniki: ryboflawiny, antocyjany, karoteny.

Jak stosować

Stosować doustnie.

Dzienne spożycie

Stosować do ssania 4 lizaki na dobę.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 3 roku życia w celu wspomagania ich wzrostu i rozwoju. Wykorzystywać w celu uzupełnienia witamin i minerałów w organizmie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Waga

800 g netto

Producent

nd

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.