Dolgit med, krople do uszu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,69

O produkcie: Dolgit med, krople do uszu, 10 ml

100007783

Opis

Krople DOLGIT med do zewnętrznego stosowania w leczeniu i łagodzeniu objawów związanych z dolegliwościami zewnętrznego organu słuchu (np. otitis externa, zapalenie ucha zewnętrznego). Krople mogą łagodzić ból ucha, pomagają także w takich dolegliwościach jak świąd i zaczerwienienie. Zawarta w kroplach substancja czynna gliceryna dzięki wysokiej zdolności wiązania wody zmniejsza opuchliznę i tworzy warstwę chroniąca przed dalszymi podrażnieniami i czynnikami zewnętrznymi. Pantenol działa wspomagająco i służy dodatkowej ochronie organu słuchu.

Skład

Gliceryna, pantenol, chlorek cetylopirydyniowy, woda.

Jak stosować

Krople nadają się do użytku po osiągnięciu temperatury pokojowej. Jeśli lekarz lub farmaceuta nie zaleci inaczej, stosuje się w zależności od potrzeby do 4 razy dziennie wkraplając 1-2 krople do ucha (przewodu słuchowego). Podczas zakrapiania należy odchylić głowę na bok i naciskając na plastikową butelkę wkroplić krople do uszu, następnie 3 minuty trzymać głowę na boku. Po użyciu należy starannie zamknąć butelkę. Nie ma ograniczeń co do czasu stosowania. Krople do uszu mogą być również stosowane profilaktycznie.Jeżeli po upływie 2 dni dolegliwości nie ustąpią lub nie następuje poprawa, bądź też nastąpi pogorszenie, należy niezwłocznie udać się do lekarza.

Dystrybutor

Natur Produkt Zdrovit Sp. z o. o. ul. Nocznickiego 31 01-918 Warszawa

Producent

Dr. Theiss Naturwaren GmbH

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.