Maxifem Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
16,49

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Maxifem Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

100045730

Opis

Maxifem Dr. Max, suplement diety, 30 kapsułek to preparat przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Zawiera w składzie m.in. izoflaowny sojowe, resweratrol, chemiel oraz siemię lniane. 


Właściwości

  • Składniki wpływają na komfort menopauzy.

Produkt zawiera naturalne izoflawony ekstrahowane z nasion soi, resweratrol, witaminy, ekstrakty z kwiatów chmielu i siemienia lnianego. Resweratrol przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Chmiel zwyczajny i siemie lniane przyczyniają się do komfortu menopauzy. Chmiel zwyczajny przyczynia się także do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i wspomaga spokojny sen, a siemię lniane wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.


Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kaps. % RWS*/1 kaps.
Izoflawony sojowe 50 mg  -
Ekstrakt z kwiatu chmielu (4:1) 30 mg  -
Witamina E (α-TE) 12 mg 100
Ekstrakt z siemienia lnianego (20:1) 10 mg  -
Resweratrol 5 mg  -
Witamina B6 1,4 mg 100
Kwas foliowy (Witamina B9) 200 μg 100

*Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Olej z nasion słonecznika, kapsułka [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)], ekstrakt z nasion soi (Glycine max) (zawiera 40 % izoflawonów sojowych), ekstrakt z kwiatów chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus), ekstrakt z czerwonego wina (Vitis vinifera) (zawiera 30 % resweratrolu), octan DL-α-tokoferylu, ekstrakt z nasion lnu (Linum usitatissimum), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancja glazurujaca (wosk pszczeli), chlorowodorek pirydoksyny, kwas pteroilomonoglutaminowy.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka. 

Dla optymalnych efektów zalecane jest stosowanie przez co najmniej 3 miesiace.


Przeznaczenie

Dla kobiet w okresie menopauzy.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt jest przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Dieta bogata w izoflawony (zawierająca rośliny strączkowe, w tym soję) nie wymaga suplementacji. U kobiet z choroba nowotworową stosować tylko po konsultacji z lekarzem.


Waga

Masa netto: 23,7 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.