Dr Organic, Odżywka do włosów z nagietkiem, 265 ml

Dostępny
35,12

O produkcie

100022806

Łagodna odżywka z nagietkiem, która odżywia włosy i ukoi wrażliwą skórę głowy.

Właściwości

Łagodna odżywka z nagietkiem odżywi włosy i ukoić wrażliwą skórę głowy. Połączenie uspokajających właściwości nagietka z aloesem i olejem z nasion słonecznika pozostawia włosy gładkie, miękkie i odżywione. Bezzapachowa i przebadana dermatologicznie. Produkty Dr Organic są zawsze wolne od SLS oraz olejów minerlanych, powstały z wybranej mieszanki naturalnych organicznych składników.

Skład INCI

Olej z kwiatów nagietka, sok z liści aloesu, olej z nasion słonecznika, olej z nasion pianki łąkowej 

Jak stosować

Aplikuj odżywkę na mokre włosy, pozostaw według uznania i spłucz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj z Dr Organic Calendula Shampoo.

Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami, nie stosować na uszkodzoną skórę. Jeżeli pojawi się uczulenie proszę przerwać stosowanie. Proszę trzymać z daleka od dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym i nie nasłonecznionym miejscu.

Pojemność

Objętość netto: 265 ml

Producent

Dr Organic Ltd

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.