Dr Scott, migająca szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem, 1 sztuka

Szczoteczka do zębów i dziąseł dla dzieci z minutnikiem, migająca.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,89

O produkcie: Dr Scott, migająca szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem, 1 sztuka

100015875

Opis

Migający minutnik informuje dziecko o czasie mycia zębów, uczy dobrych nawyków. Ponadto delikatne włosie Tynex zadba o szkliwo i czyszczenie kamienia.

Właściwości

Migająca szczoteczka Dr Scott została zaprojektowana specjalnie w celu realizacji tego trudnego zadania. Włosie Premium Tynex DuPont o zaokrąglonych końcówkach zapewnia optymalne czyszczenie całej powierzchni zębów, jednocześnie dbając o ochronę dziąseł przed podrażnieniem. Ergonomiczny trzonek daje gwarancję mocnego chwytu i jest ściśle dopasowany do niewielkich rozmiarów dziecięcych dłoni.

W model wbudowano minutnik, który wyznacza optymalny czas szczotkowania – po minucie dla dolnej i górnej partii zębów. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk zlokalizowany w korpusie, a odliczanie zostanie rozpoczęte. Jego widocznym znakiem będzie miganie całej szczoteczki. Żywe kolory i atrakcyjne grafiki zwierząt zainteresują najmłodszych i zachęcą ich do troski o uzębienie, która stanie się prawdziwą atrakcją i świetną zabawą dla dziecka. Czas spędzony na tak pomyślanej rozrywce to także okazja dla rodziców. Wspólne chwile w łazience mogą stać się pretekstem do codziennych domowych lekcji na temat zdrowych nawyków i dbania o higienę. Produkt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jest w pełni bezpieczny.

Producent

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Tomasza Zana 4
04-313 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.