Zioła Jędrzeja, Probiotyczny ekstrakt roślinny, Głóg, suplement diety, 500 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

65,25
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100021648

Probiotyczny ekstrakt roślinny Zioła Jędrzeja to suplement diety, którego stosowanie wpływa korzystnie na utrzymanie równowagi mikrobioty jelitowej. Ponadto fermentowane komponenty głogu wzmacniają serce i naczynia krwionośne.

Właściwości

Głóg zawiera liczne flawonoidy, saponiny i acetylocholinę, którym przypisuje się właściwości wspomagające prawidłowe funkcje układu krwionośnego. Ponadto potwierdzono wpływ ekstraktu z głogu na obniżenie stężenia cholesterolu. Substancje aktywne zawarte w głogu wykazują także działanie uspokajające.

Żywe szczepy bakterii probiotycznych wspomagają zachowanie równowagi mikrobiologicznej jelit i zapobiegają powstawaniu zaburzeń mikrobioty jelitowej w wyniku m.in. stosowania antybiotyków, nieprawidłowego sposobu żywienia oraz narażenia na czynniki stresowe.

Skład

Ekstrakt z fermentowanych roślin ziołowych i owoców (100%) [w tym: owoce głogu (23,3%), kwiaty głogu (20%), liście melisy (16,7%), ziele dziurawca (16,7%), kwiaty lipy (13,3%), ziele skrzypu polnego (10%), zestaw żywych i aktywnych szczepów bakterii probiotycznych w formie płynnej (min. 2×10^7 jtk/ml)].

Jak stosować

Rozcieńczamy w wodzie lub w innym napoju.

Z uwagi na nieprzetworzoną formę bakterii oraz niezwykłą witalność zaleca się przyjmowanie produktu w czasie posiłków.

Warto pamiętać aby przed użyciem wstrząsnąć.

Dzienne spożycie

Dorośli i osoby starsze: około 30 ml na dobę (3 łyżki) rozcieńczone w dowolnym chłodnym napoju.

Dzieci powyżej 3 roku życia: około 15 ml na dobę (3 łyżeczki) rozcieńczone w dowolnym chłodnym napoju.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony jest dla dorosłych, osób starszych, dzieci powyżej 3. roku życia.
Odpowiedni do spożycia przez wegan, wegetarian, diabetyków, osób nie tolerujących glutenu i laktozy.

Ostrzeżenia

Probiotyczny Ekstrakt Roślinny należy przechowywać w przyciemnionym i suchym miejscu. Zamknięty może stać w temperaturze pokojowej ale po otwarciu najlepiej w lodówce. Od momentu otwarcia optymalny czas do spożycia nie powinien przekraczać 30 dni. Należy pamiętać aby po każdym użyciu dokładnie zakręcić butelkę. W między czasie może pojawić się osad na dnie butelki, nalot “białego grzybka” oraz wzmożona kwasowość ale jest to naturalny efekt fermentacji.

Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Objętość netto: 500 ml 

Producent

Living Food Sp. z o.o.
ul. Graniczna 15
66-320 Trzciel.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.