Ethericum, żel przeciwbólowy, 100 ml

Wyrób medyczny w formie gęstego żelu o właściwościach przeciwbólowych.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,69

O produkcie: Ethericum, żel przeciwbólowy, 100 ml

100018187

Opis

Ethericum, wyrób medyczny to żel przeciwbólowy, zawierający unikalną kompozycję olejków eterycznych, mentol oraz kamforę.

Właściwości

Wykazuje dwustopniowe działanie chłodząco-rozgrzewające, które przynosi ulgę w występujących bólach. Zawarty w żelu mentol podrażnia zakończenia czuciowe receptorów zimna, wywołując na skórze uczucie chłodu. Natomiast olejki eteryczne i kamfora działają rozgrzewająco i stymulująco na zakończenia czuciowo-powierzchniowe skóry, powodując miejscowe przekrwienie skóry.

Skład

Olejki eteryczne (cytrynowy, herbaciany, goździkowy, lawendowy, miętowy, rozmarynowy), mentol, kamfora, gliceryna, karbomer, wodorotlenek sodu, substancja konserwująca, barwnik, etanol, woda oczyszczona

Jak stosować

Na czystą, suchą i nieuszkodzoną skórę (w okolicach skroni, pleców, szyi, ramion lub stawów) nałożyć około 2-3 cmżelu. Wcierać na przemian ruchami kolistymi i posuwistymi. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować kilka razy dziennie – w zależności od potrzeb.

Przeznaczenie

Stosowany w łagodzeniu bólów głowy oraz bólów występujących w zmianach zwyrodnieniowych stawów, kręgosłupa, po przetrenowaniu mięśni i po urazach bez złamań.

Waga

Objętość netto 100 ml.

Dystrybutor

PRZEDS. FARMACEUTYCZNE PROLAB SP. Z O.O.

Producent

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „PROLAB” sp. z o.o.
Paterek, ul, Przemysłowa 3,
89-100 Nakło n/Notecią

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.