Hot Cold Therapy Dr.Max, kompres żelowy, 1 sztuka

Marka: DR.MAX
Dostępny
11,60

O produkcie

100007162

Hot & Cold Therapy to żelowy kompres rozgrzewający lub chłodzący, przeznaczony do wielokrotnego użytku.

Właściwości

Opakowanie zawiera żelowy kompres wraz z materiałowym pokrowcem z elastycznym paskiem, służącym do optymalnego umieszczenia kompresu na ciele.

Jak stosować

Po podgrzaniu lub zamrożeniu kompres należy umieścić w pokrowcu z materiału, a następnie przyłożyć w odpowiednie miejsce na ciele.
Kompres rozgrzewający należy pozostawić na ciele do momentu utraty ciepła przez kompres (tj. gdy osiągnie on temperaturę pokojową), po czym należy go ponownie podgrzać.
Kompres chłodzący należy pozostawić w kontakcie z ciałem na czas nie przekraczający 20 minut, następnie odczekać kolejne 20 minut; po tym czasie można go przyłożyć ponownie.

Przeznaczenie

Kompres rozgrzewający przynosi ulgę w bólach mięśni i pleców, łagodzi skurcze, rozluźnia napięcie mięśniowe i stymuluje krążenie.
Kompres chłodzący pomaga zmniejszyć obrzęk, przynosi ulgę w bólach mięśni i stawów, przy ukąszeniach owadów oraz lekkich oparzeniach.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Koolcare Technology Co., Ltd.
No.6-10, A5, Shandong International Tech Mould Park, South Waihuan Road, Linyi, Shandong, 276017, China

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.