Eye Q , suplement diety, 400 kapsułek do żucia

Marka: EYE Q
Dostępny
138,29
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018685

Eye Q to suplement diety przeznaczony dla dzieci i młodzieży posiadających:
-niską zdolność koncentracji,
-opóźnienie rozwoju mowy, opóźnienie rozwoju czytania i pisania,
-nieprawidłowościami zachowania, w tym z nadpobudliwością, impulsywnością oraz agresją.

Dystrybutor

Qpharma Sp. z o.o.,
ul. Wichrowa 7F/10,
04-682 Warszawa

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Producent

Soho Flordis UK Ltd, Wielka Brytania.

Skład

Składniki: Składniki kapsułek: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, kapsułka (żelatyna, glicerol), przeciwutleniacz – alfa-D tokoferol.Składniki płynu: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, olej słonecznikowy, przeciwutleniacz – naturalna witamina E (mieszanina tokoferoli), aromat (naturalna wanilia lub cytryna).

Jak stosować

Doustnie

Tabela

Zalecana dzienna porcja inicjująca (6 kapsułek) zawiera:

  • EPA (kwas eikozapentaenowy) 558 mg
  • DHA (kwas dokozaheksaenowy) 174 mg
  • GLA (kwas gamma-linolenowy) 60 mg

Zalecana dzienna porcja podtrzymująca (2 kapsułki) zawiera:

  • EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg
  • DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg
  • GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg

Właściwości

Eye Q to preparat o unikalnym składzie, zawierający odpowiednio zbilansowane kwasy tłuszczowe Omega-3 (EPA, DHA) i Omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. Uzyskał on rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych do stosowania u dzieci i młodzieży z opóźnionym rozwojem mowy, niedoborem koncentracji, uwagi oraz z nadpobudliwością. Formuła produktu Eye Q opiera się na naturalnych olejach z mięśni ryb, do wytworzenia których wykorzystane zostają jedynie młode sardynki i sardele z odnawialnych ławic czystych południowych oceanów oraz z wiesiołka, który stanowi nierafinowany naturalny olej z pierwszego tłoczenia. Preparat Eye Q charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem stosowania nawet przy długotrwałych kuracjach. Jest wolny od mikroelementów, witamin, środków konserwujących, barwników, sztucznych aromatów, kwasu cytrynowego, substancji słodzących, kazeiny oraz glutenu.

Dzienne spożycie

W celu osiągnięcia zamierzonego efektu należy stosować suplement diety Eye Q:
  • po raz pierwszy: aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmować 6 kapsułek (2 x 3 kapsułki) dziennie podczas posiłku przez pierwsze 3 miesiące;
  • w ramach kuracji uzupełniającej: po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania porcję dzienną można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.