Equazen

  (3)

Powstanie firmy Equazen, dawniej Eye Q, jest rezultatem pracy badawczej doktora Davida Horrobina nad wpływem kwasów tłuszczowych na organizm. Wspomniane badania pozwoliły stworzyć suplementy z wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi wspierającymi koncentrację i ograniczającymi nadpobudliwość.

Sortuj według

  Suplementy Equazen dla dzieci

  Equazen (znany też pod nazwą Eye Q) zawiera zbilansowane kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i dużo EPA) oraz omega-6 (GLA). Bazuje na naturalnych olejach z wiesiołka i mięśni ryb – młodych sardynek i sardeli z odnawialnych ławic z czystych południowych oceanów. Oleje, z których powstają suplementy Equazen, spełniają najsurowsze normy WHO i UE. Stosowanie preparatów rekomenduje Polskie Towarzystwo Neurologów Dziecięcych, szczególnie u dzieci i młodzieży z nadpobudliwością, deficytem uwagi czy opóźnionym rozwojem mowy.

  Przyjmowanie suplementów Equazen jest bezpieczne nawet przy długotrwałym stosowaniu. Preparaty nie zawierają witamin ani mikroelementów. Suplementy Equazen są ponadto wolne od konserwantów, syntetycznych aromatów, barwników, glutenu, kazeiny, kwasu cytrynowego i substancji słodzących.

  Equazen – wybierz najlepszą formę preparatu dla swojego dziecka

  Postać suplementu Equazen można łatwo dobrać do wieku i preferencji dziecka. Opracowany przez Equazen płyn jest odpowiedni dla młodszych dzieci. Ma dwie wersje smakowe – cytrynową i waniliową. Produkowany przez Equazen syrop o smaku waniliowym można podać bezpośrednio albo zmieszać z jogurtem. Innym dostępnym produktem są Equazen kapsułki do żucia. Dziecko może je rozgryźć, a zawartość połknąć. Equazen produkuje też kapsułki do połykania. Są one dość małe i dzieci powyżej 3 roku życia przyjmują je bez problemu. Oferowane przez Equazen kapsułki to również forma preparatu preferowana przez dorosłych.

  Co ważne, suplementy Equazen mają korzystne ceny. Oznacza to, że zamówienie zapasu preparatu dla całej rodziny nie wiąże się z dużym wydatkiem. Zobacz, jakie produkty Equazen znajdziesz w aptece!