Gastrotuss Baby, syrop przeciw refluksowi dla dzieci, 200 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

22,60

O produkcie

100010459

Syrop Gastrotuss baby jest wyrobem medycznym, tworzącym mechaniczną barierę antyrefluksową.

Skład

Alginian magnezu, symetykon, fruktoza, guma ksantanowa, D-pantenol, wodorowęglan sodu, wodorotlenek sodu, metylu p-hydroksybenzoesan, propylu p-hydroksybenzoesan, aromaty naturalne, woda oczyszczona. Nie zawiera glutenu i laktozy.

Jak stosować

Przed użyciem energicznie wstrząsnąć.

Niemowlęta do 5 kg masy ciała: 2,5-3 ml, 5-10 minut po karmieniu lub według wskazań lekarza. W przypadku cofania się treści pokarmowej po zastosowaniu preparatu, podać dodatkowo 1 ml syropu. Niemowlęta i dzieci do 3 lat: 5 ml po głównych posiłkach i przed snem lub według wskazań lekarza. Dzieci do 12 lat: 10-20 ml po głównych posiłkach i przed snem lub według wskazań lekarza.

Przeznaczenie

Produkt wskazany jest do stosowania u niemowląt i dzieci w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i krtaniowo-gardłowego.

Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem.  Nie przekraczać zalecanych dawek, przestrzegać zalecanego sposobu stosowania. Jeśli pacjent przyjmuje inne preparaty lub leki, syrop Gastrotuss baby należy stosować jako ostatni. Przed zastosowaniem należy upewnić się czy opakowanie nie jest uszkodzone. Preparatu nie należy używać po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Termin ważności odnosi się do nieuszkodzonego i prawidłowo przechowywanego produktu. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem syropu Gastrotuss baby. Preparat może wykazywać konsystencję mniej lub bardziej kleistą i/ lub niewielkie zmiany koloru, co nie ma wpływu na jego jakość. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Po użyciu dokładnie zakręcić butelkę. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła.

Producent

DMG Italia sr

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.