IONICKISS ORIGINAL jonowa manualna szczoteczka do zębów miękka, 1 szt.

Dostępny
91,37

O produkcie: IONICKISS ORIGINAL jonowa manualna szczoteczka do zębów miękka, 1 szt.

100046778

Opis

IONICKISS ORIGINAL jonowa manualna szczoteczka do zębów miękka, 1 szt. z miękką końcówką nie wytwarza hałasu i jest wygodna w użyciu. Innowacyjna technologia jonowa usuwa płytkę nazębną i sprawia, że szczoteczka nie wymaga stosowania pasty do zębów.


Właściwości

  • Manualna szczoteczka do zębów.
  • Miękka końcówka wykonana z antybakteryjnego włosia.
  • Opracowana w technologii jonowej.
  • Precyzyjnie usuwa płytkę nazębną.
  • Lekka konstrukcja.
  • Nie wymaga stosowania pasty do zębów.
  • Bezpieczna dla środowiska.
  • Dodatkowa końcówka w zestawie.

Manualna szczoteczka do zębów IONICKISS ORIGINAL to produkt uznawany za jedną z najbardziej efektywnych szczoteczek do zębów, które nie wymagają dodatkowego ładowania. Zastosowana w niej technologia jonowa pozwala na generowanie jonów, które przyciągają płytkę nazębną z powierzchni zębów do końcówki szczoteczki. W ten sposób jest ona w stanie usuwać nawet o 46% więcej płytki nazębnej w porównaniu do innych szczoteczek dostępnych na rynku.

Szczoteczka IONICKISS posiada miękką końcówkę wykonaną z antybakteryjnego włosia, która skierowana jest do osób, które zmagają się z problemem wrażliwych dziąseł. Specjalnie opracowana budowa końcówki pozwala na precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i miejsc wzdłuż linii dziąseł, a także przeciwdziałanie chorobom przyzębia. Technologia jonowa sprawia, że szczoteczka nie wymaga stosowania pasty do zębów. Do zestawu dołączona jest końcówka wymienna, którą należy zmieniać co 2-3 miesiące.


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowa szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.