IONICKISS IONPA HOME jonowo-soniczna szczoteczka do zębów matowy granat, 1 szt.

Dostępny
609,00

O produkcie: IONICKISS IONPA HOME jonowo-soniczna szczoteczka do zębów matowy granat, 1 szt.

100046782

Opis

IONICKISS IONPA HOME jonowo-soniczna szczoteczka do zębów matowy granat, 1 szt. skierowana jest do osób z problemem odkładania się płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Nowoczesna technologia ułatwia czyszczenie zębów i chroni przed chorobami dziąseł.


Właściwości

  • Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów.
  • Miękka końcówka z antybakteryjnego włosia.
  • Zwalcza płytkę nazębną i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe.
  • 4 tryby pracy.
  • Wodoodporny korpus.
  • Posiada stację ładującą USB i timer.
  • Nie wymaga stosowania pasty do zębów.
  • 2 końcówki wymienne w zestawie.

Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów IONPA HOME japońskiej marki IONICKISS w matowym odcieniu granatu zaprojektowana została z myślą o osobach z problemem odkładającej się płytki nazębnej, z implantami i noszącymi stały aparat ortodontyczny. Szczoteczka wykorzystuje innowacyjną technologię jonową oraz soniczną. Pierwsza z nich wspiera usuwanie płytki nazębnej i zapobiega chorobom przyzębia, a druga gwarantuje precyzyjne oczyszczanie zębów i przestrzeni międzyzębowych.

Nowoczesna konstrukcja szczoteczki IONICKISS sprawia, że nie wymaga ona stosowania pasty do zębów. Końcówka wykonana z miękkiego, antybakteryjnego włosia nie niszczy szkliwa i nie podrażnia dziąseł. Szczoteczka posiada 4 tryby pracy, które można wybierać na czytelnym wyświetlaczu. Wodoodporny korpus zwiększa ochronę przed wodą, natomiast praktyczny timer informuje użytkownika o czasie szczotkowania zębów. Do zestawu dołączane są 2 końcówki wymienne oraz stacja ładowania USB.


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowo Soniczna szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.