IONICKISS IONPA HOME jonowo-soniczna szczoteczka do zębów perłowa biel, 1 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

609,00

O produkcie: IONICKISS IONPA HOME jonowo-soniczna szczoteczka do zębów perłowa biel, 1 szt.

100046781

Opis

IONICKISS IONPA HOME jonowo-soniczna szczoteczka do zębów perłowa biel, 1 szt. łączy w sobie technologię jonową i soniczną, dzięki czemu nie tylko usuwa płytkę nazębną, ale także dynamicznie oczyszcza zęby i przestrzenie międzyzębowe.


Właściwości

  • Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów.
  • Miękka końcówka z antybakteryjnego włosia.
  • Przeznaczona dla osób o wrażliwych dziąsłach.
  • Zwalcza płytkę nazębną i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe.
  • 4 tryby czyszczenia zębów.
  • Nie wymaga stosowania pasty do zębów.
  • 2 dodatkowe końcówki w zestawie.

Innowacyjna szczoteczka do zębów IONICKISS IONPA HOME w odcieniu perłowej bieli wykorzystuje jedne z najbardziej efektywnych rozwiązań technologicznych, jakie są obecnie dostępne na rynku. Dzięki połączeniu technologii jonowej i sonicznej szczoteczka jeszcze skuteczniej czyści zęby i to bez konieczności stosowania pasty do zębów. Wytwarzane przez szczoteczkę jony pomagają w usuwaniu płytki nazębnej i chronią przed chorobami dziąseł, natomiast fale dźwiękowe uzyskane w metodzie sonicznej zapewniają precyzyjne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych.

Szczoteczka do zębów IONICKISS IONPA HOME posiada 4 tryby pracy: Clean (do codziennego mycia zębów), White+ (do usuwania przebarwień), Gumcare (pielęgnacja dziąseł), HiClean (intensywne czyszczenie zębów). Dodatkowym udogodnieniem jest wyświetlacz ułatwiający wybór jednego z trybów, jak również timer pauzujący pracę szczoteczki co 30 sekund. Miękka końcówka z antybakteryjnego włosia jest odpowiednia dla osób o wrażliwych dziąsłach.


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowo Soniczna szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.