KenayAG

KenayAG to polska marka założona w 1991 roku. Firma zajmuje się importem, produkcją i dystrybucją suplementów diety. Marka sprowadza wyroby innych producentów z całego świata, a następnie sprzedaje je na rynku polskim. Ma na swoim koncie także własne suplementy diety.

Sortuj według

   Suplementy diety KenayAG z naturalnych składników

   Suplementy diety KenayAG zawierają składniki pochodzenia naturalnego, prosto z upraw ekologicznych. Ich produkcja jest kontrolowana na każdym etapie i zgodna z normą HACCP. W ofercie marki KenayAG można znaleźć m.in. preparaty z Kanady.

   Marka oferuje witaminy i minerały oraz inne suplementy diety w postaci kapsułek i tabletek. Przeznaczone są dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Preparaty są odpowiednie dla wegetarian. Składniki w nich zawarte pomagają zadbać o funkcjonowanie układu krwionośnego, moczowego, kostno-stawowego, trawiennego i oddechowego. Niektóre z nich wspierają oczyszczanie organizmu, a inne – odchudzanie. Składniki pojawiające się w większości suplementów diety KenayAG to spirulina, chlorella, witamina C, tarczyca bajkalska, resweratrol, koenzym Q10, ubichinol, kwercetyna, glutation, melatonina oraz kurkuma.

   Wśród bestsellerów KenayAG dostępnych w Dr. Max znaleźć można m.in. KenayAG suplement diety Spirulina Pacifica z dodatkiem algi, która wspiera system immunologiczny i wspomaga odchudzanie. Produkcja tej rośliny nie wytwarza szkodliwych gazów cieplarnianych i nie zanieczyszcza wody. Suplement może być przyjmowany przez dorosłych i dzieci. Innym bestsellerem jest KenayAG suplement diety berberyna w postaci kapsułek. Składniki w nim zawarte pomagają obniżyć cholesterol i wyrównać poziom cukru we krwi. Ceny produktów KenayAG różnią się w zależności od przeznaczenia i wielkości opakowania.

   Suplementy diety KenayAG w ekologicznym wydaniu

   Marka KenayAG ma w swojej ofercie także organiczne suplementy diety. Wykorzystywane do ich produkcji składniki mają certyfikaty potwierdzające ich jakość, jak np. USDA Certified Organic. Ekstrakty z roślin są pozyskiwane z wykorzystaniem nowoczesnych metod, które mają na celu zapewnić optymalną wydajność mikroelementów. Suplementy diety z serii BIO umieszczono w ekologicznych opakowaniach, wykonanych ze szkła lub tworzyw sztucznych odpowiednich do recyklingu. Wiele produktów z tej linii jest odpowiednich dla wegetarian, a niektóre także dla wegan.