Linea Detox, suplement diety pomagający kontrolować masę ciała, 60 tabletek

Suplement diety z L-karnityną i chlorellą, które wspomagają kontrolę wagi.

Dostępny
29,90

O produkcie: Linea Detox, suplement diety pomagający kontrolować masę ciała, 60 tabletek

100003207

Opis

Linea Detox to suplement diety, który pomaga utrzymać prawidłową masę ciała oraz wspomaga oczyszczenie organizmu z toksyn.


Właściwości

Linea Detox to suplement diety przeznaczony dla osób dążących do kontroli masy ciała i oczyszczenia organizmu z toksyn. Formuła suplementu diety opiera się na składnikach aktywnych takich jak chlorella, wyciąg z liści pokrzywy, wyciąg z liści zielonej herbaty, chrom czy L-karnityna.

  • Chlorella wspiera oczyszczanie organizmu ze szkodliwych metali ciężkich dzięki zdolności pochłaniania toksyn.
  • Wyciąg z liści pokrzywy wspiera proces usuwania wody z organizmu. Pomaga również w utrzymywaniu prawidłowych funkcji nerek.
  • Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga metabolizm tłuszczów i stymuluje przemianę materii, dzięki czemu może wspierać kontrolowanie masy ciała.
  • Chrom odpowiada za wsparcie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych i sprzyja utrzymywaniu odpowiedniego poziomu glukozy we krwi, a także ogranicza apetyt na produkty bogate w cukier.
  • L-karnityna to organiczny związek syntetyzowany w organizmie człowieka, który powstaje w nerkach i wątrobie z udziałem witaminy CC, PP, B6 i żelaza.

Jak działa Linea Detox?

Suplement diety Linea Detox zawiera składniki, które wspomagają kontrolowanie masy ciała. Wyciąg z zielonej herbaty wspiera proces spalania tłuszczu. Chlorella pomaga w oczyszczaniu organizmu z metali ciężkich. Wyciąg z liści pokrzywy sprzyja usuwaniu nadmiaru wody, a chrom wspiera utrzymywanie prawidłowego metabolizmu.

Jak stosować Linea Detox?

Osobom dorosłym zaleca się spożywać 1 tabletkę suplementu diety Linea Detox 2 razy dziennie podczas posiłku. Należy pamiętać, aby nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji preparatu. Linea Detox nie może być stosowana jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Linea Detox?

Suplement diety Linea Detox, podobnie jak preparaty na oczyszczanie organizmu, nie powinien być stosowany przez osoby poniżej 18. roku życia i wykazujące nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu. Kobietom w ciąży i karmiącym piersią zaleca się konsultację lekarską przed rozpoczęciem suplementacji preparatem Linea Detox.


Tabela

Składniki 2 tabletki
L-karnityna 200 mg
Wyciąg z zielonej herbaty, w tym 200 mg
katechiny nie więcej niż 190 mg
3-galusan (-)-epigallokatechiny (EGCG) nie więcej niż 190 mg
Chrom 90 µg (225 %)*
Chlorella 100 mg
Wyciąg z liści pokrzywy 90 mg
*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, L-winian L-karnityny, wyciąg z zielonej herbaty, chlorella, wyciąg z liści pokrzywy, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwnik: węglan wapnia, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorek chromu (III), barwniki: żółcień chinolinowa oraz zieleń S, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba


Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustnie. Najlepiej zażywać podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Dorośli: 1 tabletka 2 razy dziennie


Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony dla osób potrzebujących uzupełnić swoją dietę w składniki preparatu.

Ostrzeżenia

Preparat zaleca się zażywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Spożycie 3-galusanu (-)-epigallokatechinyw ciągu dnia powinno wynosić poniżej 800 mg.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Nie zaleca się spożywać z innymi produktami zawierającymi zieloną herbatę. Nie należy spożywać produktu na czczo. W przypadku problemów zdrowotnych przed spożyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła i wilgoci.


Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., 95-200 Pabianice, ul.Partyzancka 133/151

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.