Lovi Discreet Elegance, wkładki laktacyjne, 60 sztuk + karta do zdjęć

Marka: LOVI

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,05

O produkcie: Lovi Discreet Elegance, wkładki laktacyjne, 60 sztuk + karta do zdjęć

100011113

Opis

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance, które zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę.

Właściwości

Jednorazowe wkładki laktacyjne LOVI przeznaczone są do użytku w okresie laktacji, aby zapobiec zabrudzeniu bielizny i ubrania. Wyprofilowany kształt pozwala im naturalnie przylegać do piersi. Delikatne wykończenie brzegów zapewnia wygodę i dyskrecję. Zbudowane są z czterech warstw, a mimo to są bardzo cienkie. Miękka, wewnętrzna warstwa wkładki nie podrażnia piersi i pomaga utrzymać ją suchą. Dwie środkowe warstwy zatrzymują wyciekający pokarm zamieniając go w żel. Impregnowana zewnętrzna warstwa zatrzymuje żel wewnątrz wkładki zapewniając całkowity komfort. Dodatkowy pasek samoprzylepny, pomaga utrzymać wkładki we właściwym miejscu. Wkładki przepuszczają powietrze co pomaga złagodzić ewentualny ból brodawek. Każdy krążek zapakowany jest oddzielnie, zapewnia to odpowiedni poziom higieny i wygodę zarówno w domu jak i poza nim.

Przeznaczenie

Jednorazowe wkładki laktacyjne LOVI przeznaczone są do użytku w okresie laktacji, aby zapobiec zabrudzeniu bielizny i ubrania.

Ostrzeżenia

Uwaga! Wkładki laktacyjne zmieniaj regularnie, po użyciu wyrzuć do kosza. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Wkładki przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Dystrybutor

Canpol sp. z o. o. SKA, 02-884 Warszawa, ul. Puławska 430, Polska

Producent

Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd; No.89,Rongjia Road, Xixiashu Town, Xinbei District Changzhou City, Jiangsu Province 213135, China

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.