Macroxol Junior, 14 saszetek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,29

O produkcie: Macroxol Junior, 14 saszetek

100016202

Opis

Macroxol Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w naturalny sposób reguluje pracę jelit.

Właściwości

Macroxol Junior jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w naturalny sposób reguluje pracę jelit. Nie wchłania się, nie ulega fermentacji w jelicie i nie podrażnia błony śluzowej. Jest wydalany z kałem. Dzięki powinowactwu do wody Macroxol Junior zmiękcza stolec usprawniając jego wydalanie. Nie powoduje skurczów czy bólu brzucha ani uczucia nagłego parcia. Jego skuteczność nie zmniejsza się z upływem czasu stosowania.

Skład

składniki: każda saszetka zawiera 5g Makrogolu 3350, substancje pomocnicze: dwutlenek krzemu, aromat, sacharynian sodu

Jak stosować

Roztwór doustny powinien być przygotowany tuż przed przyjęciem produktu.

Przeznaczenie

Zastosowanie: Wyrób medyczny Macroxol Junior jest szczególnie wskazany w przypadkach przewlekłych zaparć i sporadycznej nieregularnej pracy jelit.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować wyrobu u dzieci w wieku poniżej 6 miesięcy. Nie przyjmować Macroxol Junior w przypadku: zwężenia jelit, perforacji jelit, nieswoistego zapalenia jelit (np. choroba Crohn'a, wrzodziecjące zapalenia jelita grubego).

Ciąża i okres karmienia piersią: Kobiety w ciąży przed zastosowaniem wyrobu powinny zasięgnąć porady lekarza.

Nie zaleca się przekraczania zalecanego dawkowania produktu, gdyż wyższe dawki mogą spowodować nieoczekiwane działania niepożądane. Nie przyjmować w przypadku znanej nadwrażliwości na składniki oraz glikol polietylenowy.

Waga

masa netto: 5 g

Dystrybutor

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Producent

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.