Miralo Sen, suplement diety, 20 kapsułek

Dostępny
25,43
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100011348

Suplement diety który dzięki zawartości ashwagandhy wspomaga nadejście snu oraz dzięki melatoninie pomaga skracać czas zasypiania.

Właściwości

MITALO SEN to suplement diety, który dzięki zawartości ashwagandhy wspomaga nadejście snu oraz dzięki melatoninie pomaga skracać czas zasypiania. Ekstrakt z ashwagandhy jest standaryzowany na zawartość witanolidów.

Tabela

Składnik Ilość w dziennej porcji (1 kapsułka)
ekstrakt z ashwagandhy
Withania somnifera
(standaryzowany na min. 7%
witanolidów)
250 mg
(w tym min. 17,5 mg
witanolidów)
melatonina 1 mg

Skład

Składniki: ekstrakt z ashwagandhy (Withania somnifera)standaryzowany na min. 7% witanolidów; substancja wypełniająca:celuloza mikrokrystaliczna; otoczka kapsułki roślinnej:hydroksypropylometyloceluloza; substancje glazurujące: dwutlenekkrzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik kapsułki:kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin; melatonina.Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.

Jak stosować

Przed snem

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Kobiety w ciąży i matki karmiące oraz osoby przyjmujące środki uspokajające stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ashwagandhy produkt może nasilać działanie alkoholu. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu,w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu,w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.,
ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.