Miralo Sen, suplement diety, 20 kapsułek

Suplement diety w formie tabletek zawiera ashwagandę oraz melatoninę.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,89

O produkcie: Miralo Sen, suplement diety, 20 kapsułek

100011348

Opis

Suplement diety który dzięki zawartości ashwagandhy wspomaga nadejście snu oraz dzięki melatoninie pomaga skracać czas zasypiania.

Właściwości

Suplement diety Miralo Sen ma postać doustnych kapsułek. Produkt zawiera starannie dobrane składniki aktywne, które wspierają wyciszanie m.in. u osób mających zaburzenia snu.

  • Ekstrakt z ashwagandhy wspomaga odporność na stres. Pomaga też w zachowywaniu równowagi umysłu i w zasypianiu.
  • Melatonina występuje naturalnie w organizmie człowieka. Przyczynia się do regulacji rytmu dobowego, a zwłaszcza snu. Składnik ten znacząco różni się od substancji zawartych w klasycznych preparatach nasennych, bo wspomaga stymulowanie naturalnych procesów związanych ze spadkiem poziomu aktywności organizmu i snem. Wpływa na obniżanie ciśnienia tętniczego, łagodzenie stanu pobudzenia, zmniejszanie temperatury ciała czy spowalnianie metabolizmu. Między innymi dlatego melatonina w sporcie odpowiada za wspomaganie nocnej regeneracji organizmu.

Suplement diety zawiera wyłącznie naturalne składniki, które wspierają układ nerwowy osób narażonych na oddziaływanie stresu, co potwierdzają badania naukowe*.

Odpowiednio opracowana formuła preparatu Miralo Sen sprawia, że składniki zawarte w produkcie nie zaburzają rytmu dobowego i nie otumaniają. Ponadto nie powodują zmian w normalnej architekturze snu, nie obniżają zdolności motorycznych, koncentracji ani pamięci następnego dnia. Dzięki temu suplement diety może być bez obaw stosowany przez osoby wykonujące pracę zmianową lub podróżujące po miejscach położonych w różnych strefach czasowych.

Jak dawkować Miralo Sen?

Jeśli chcesz wesprzeć zasypianie, spożywaj 1 kapsułkę suplementu diety Miralo Sen na dobę, najlepiej tuż przed snem. Pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanej dziennej porcji preparatu i nie traktować produktu jako zamiennik racjonalnie zbilansowanej i zdrowej diety.

Kiedy brać Miralo Sen?

Suplement diety Miralo Sen powstał z myślą o osobach dorosłych, u których stres i napięcie powodują pogorszenie jakości snu i są przyczyną trudności w zasypianiu.

Z czym nie łączyć Miralo Sen?

Nie powinieneś łączyć preparatu z napojami alkoholowymi, bo ashwagandha zawarta w preparacie może nasilać ich działanie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Miralo Sen?

Zrezygnuj ze spożywania suplementu diety w razie uczulenia na jakikolwiek składnik preparatu. Stosowanie produktu w ciąży, podczas karmienia piersią i przyjmowania leków uspokajających powinno się skonsultować z lekarzem.

* https://miralo.pl/assets/uploads/pdf/badania-ashwagandha.pdf


Tabela

Składnik Ilość w dziennej porcji (1 kapsułka)
ekstrakt z ashwagandhy
Withania somnifera
(standaryzowany na min. 7%
witanolidów)
250 mg
(w tym min. 17,5 mg
witanolidów)
melatonina 1 mg

Skład

Składniki: ekstrakt z ashwagandhy (Withania somnifera)standaryzowany na min. 7% witanolidów; substancja wypełniająca:celuloza mikrokrystaliczna; otoczka kapsułki roślinnej:hydroksypropylometyloceluloza; substancje glazurujące: dwutlenekkrzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik kapsułki:kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin; melatonina.Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.

Jak stosować

Doustnie, przed snem.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Dla osób dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Kobiety w ciąży i matki karmiące oraz osoby przyjmujące środki uspokajające stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ashwagandhy produkt może nasilać działanie alkoholu. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu,w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu,w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.,
ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.