Nanobiotic Med Silver Wash Protect, mydło w żelu do rąk i ciała ze srebrem aXonnite, 500ml

Antybakteryjne mydło w żelu zawierające srebro - do ciała oraz rąk.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,09

O produkcie: Nanobiotic Med Silver Wash Protect, mydło w żelu do rąk i ciała ze srebrem aXonnite, 500ml

100011653

Opis

Mydło w żelu do rąk i ciała ze srebrem aXonnite o działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym do codziennego mycia i ochrony skóry przed bakteriami

Właściwości

Produkt zawiera nanocząstki srebra aXonnite o silnym działaniu antybakteryjnym i ochronnym oraz miedzi aXonnite o działaniu przeciwgrzybiczym. Aktywne składniki mydła, takie jak panthenol o właściwościach łagodzących podrażnienia, pielęgnujących i regenerujących skórę, korzystnie wpływają na wzmocnienie jej warstwy hydrolipidowej.Nanobiotic Silver Wash&Protect jest delikatne w działaniu na skórze dłoni i ciała. Nie zawiera sztucznych konserwantów. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry. Przeznaczone jest do codziennego stosowania. Z uwagi na właściwości srebra aXonnite, zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów na końcówkach dyszy dozownika, zwiększając bezpieczeństwo ich użytkowników.

Skład

Woda, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Chlorek sodu, Glukosyd laurylu, Miedź aXonnite, Srebro aXonnite, Pantenol, Kompozycja zapachowa.

Jak stosować

Nanieść na skórę, dokładnie wmasować, a następnie spłukać.

Przeznaczenie

Codzienna higiena ciała i rąk

Dystrybutor

NANO-TECH POLSKA SP. Z O.O. SP.K.

Producent

Nano-tech

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.