Flaem Olly, nawilżacz powietrza parowy, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

203,99

O produkcie: Flaem Olly, nawilżacz powietrza parowy, 1 sztuka

100022035

Opis

Nawilżacz Olly wytwarza i emituje wilgotne, ciepłe powietrze ograniczając tym samy ryzyko wystąpienia groźnych chorób cywilizacyjnych takich jak: astma czy alergia. Korzystanie z nawilżacza jest zalecane szczególnie w sezonie grzewczym, kiedy to oddychamy suchym, pełnym kurzu i drobnoustrojów powietrzem.


Właściwości

- Duży zbiornik - Nawilżacz włoskiej firmy Flaem w odróżnieniu od innych nawilżaczy, ma wyjątkowo duży zbiornik na wodę ok.4,5 L, daje to możliwość pracy nawilżacza do 14 godzin. Pojemnik ma szeroki wlot dzięki czemu w szybki i łatwy sposób napełnia się wodą. Jest łatwy w czyszczeniu, przez co zachowujemy higienę, ograniczamy ryzyko rozwoju groźnych grzybów i bakterii (które mogłyby zostać później wyemitowane wraz z parą wodą).

- System chłodzenia pary - Istotnym ograniczeniem stosowania nawilżaczy parowych jest to, iż mogą powodować oparzenia. Nawilżacz Olly jest wyposażony w specjalny system chłodzenia pary, który redukuje ryzyko oparzenia gorącą parą. W tym nawilżaczu do środowiska emitowana jest sterylna para o temperaturze ok. 50 stopni C. Warto jednak uważać na bezpieczeństwo najmłodszych- przewrócenie czy potrącenie nawilżacza może powodować oparzenie gorącą wodą z wnętrza nawilżacza.

- Regulator przepływu pary - Dzięki regulatorowi możemy indywidualnie dopasowywać i kontrolować strumień emitowanej pary - od małego strumienia do znacznie większego przepływu.

- System zabezpieczający przed uszkodzeniem - Nawilżacz Olly posiada system zabezpieczający przed uszkodzeniami m.in. przed spaleniem nawilżacza. Kiedy zbiornik na wodę jest pusty na zewnętrznej obudowie zapala się specjalna lampka kontrolna sygnalizująca o opróżnieniu zbiornika.

- Wyjątkowo lekki - Pomimo, iż nawilżacz Olly posiada duży zbiornik na wodę, jest lekki. Dlatego też przy jego obsłudze, przenoszeniu, napełnianiu i czyszczeniu poradzi sobie każdy.

- Możliwość wykorzystania olejków eterycznych - Nawilżacz nie jest inhalatorem, nie może podawać leków, ale z powodzeniem może wykorzystywać olejki eteryczne. Olejki wzbogacają i odświeżają nasze wnętrze ciekawym zapachem, ale mogą być również wykorzystywane w terapiach górnych dróg oddechowych np. przy przeziębieniach.


Tabela

MarkaFLAEM
Wymiary27 x 29 x 22 cm
Głośność37.2 dB (w bliższej odległości słychać delikatny dźwięk gotowania w trakcie używania)
Waga urządzenia1,3kg (bez wody)
ZasilanieSieciowe
Pojemność zbiornika4,5 litra
Czas pracy na jednym zbiornikudo 14 godzin
Nawilżanie pomieszczeń do (m2)25 m2

Dystrybutor

NOVAMED.PL S.A.
Traktorowa 143
91-203 Łódź
Polska


Producent

Flaem

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.