Oceanic Med Control, antyperspirant, roll-on, 50 ml

Marka: OCEANIC

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,19

O produkcie: Oceanic Med Control, antyperspirant, roll-on, 50 ml

100012048

Opis

Antyperspirant, który eliminuje problem zwiększonej potliwości. Składniki preparatu hamują wydzielanie potu i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Właściwości

Antyperspirant, który eliminuje problem zwiększonej potliwości oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. med control to pierwszy w Polsce wyrób medyczny, który eliminuje problem zwiększonej potliwości składniki preparatu hamują wydzielanie potu i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu bezpieczna formuła. Nie powoduje podrażnień konsystencja – bezzapachowa emulsja.

Skład

Woda oczyszczona, substancje powierzchniowo czynne, alkohol stearylowy, eter distearylowy, węglan dikaprylowy, dimetykon, alantoina, deksopantenol, hydroksychlorek glinu.

Jak stosować

Wyrób medyczny med control jest przeznaczony do stosowania miejscowego na umytą i osuszoną skórę może być stosowany codziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce z instrukcja użycia. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceuta. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na uszkodzona skórę. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu.

Dystrybutor

OCEANIC S.A.

Producent

Oceanic S.A.
ul. Łokietka 58, 81736
Sopot

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.