Olimp Gold-Vit D3 Junior, suplement diety, smak malinowy, 30 saszetek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,94

O produkcie

100015474

Gold-Vit D3® Junior to suplement diety w postaci proszku o przyjemnym smaku malinowym przeznaczony do bezpośredniego spożycia dla dzieci powyżej 3 roku życia, zawierający witaminę D3.

Właściwości

Badania naukowe udowodniły, że witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Dodatkowo, witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia i fosforu, co jest szczególnie ważne u dzieci w okresie szybkiego wzrostu. Zawarta w preparacie witamina D pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Tabela

Składniki 1 saszetka %RWS*
Witamina D3              20 µg 400 %


*%RWS - referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: cukier, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, węglany sodu; sproszkowane owoce malin, cholekalcyferol – wit. D, aromaty.

Jak stosować

Doustnie, po posiłku do bezpośrednio spożycia lub po uprzednim wymieszaniu w niewielkiej ilości letniego płynu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka dziennie.

Przeznaczenie

Dla dzieci od 3 roku życia jako uzupełnienie diety w witaminę D.

Ostrzeżenia

U dzieci do 11 roku życia nie stosować innych preparatów z witaminą D.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
Dębica

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.