Olimp Labs

  (235)

Marka Olimp Labs powstała w 1990 r. Specjalizuje się w produkcji witamin, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Portfolio firmy obejmuje 600 różnych artykułów dystrybuowanych do przeszło 100 krajów na całym świecie.

Sortuj według

Olimp Labs – jakość potwierdzona badaniami

Od początku działalności Olimp Labs koncentruje się na jakości oferowanych witamin oraz suplementów. Procesy związane z wytwarzaniem wyrobów podlegają ściśle określonym procedurom i kontrolom. Dodatkowo surowce użyte do produkcji analizuje się pod kątem czystości mikrobiologicznej oraz parametrów fizykochemicznych. Olimp Labs dysponuje także własnym centrum badawczo-rozwojowym wyposażonym w urządzenia przeznaczone do produkcji laboratoryjnej oraz półtechnicznej.

Olimp Labs – marka doceniana przez konsumentów i środowisko naukowe

Firma współpracuje z autorytetami świata naukowego, a przy tworzeniu nowych produktów bazuje na aktualnych doniesieniach naukowych. Formuła wyrobów stanowi połączenie starannie dobranych pierwiastków i witamin (np. selenu, cynku, potasu, żelaza, magnezu). Olimp Labs szczyci się też licznymi wyróżnieniami. W 2019 r. firma otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP. Marka została także odznaczona nagrodą Fair Play za stworzenie sztucznego układu pokarmowego pozwalającego na prowadzenie innowacyjnych badań.

Witaminy oraz suplementy Olimp Labs dla kobiet i mężczyzn

W aptece znajdziesz produkty Olimp Labs w różnych cenach. W portfolio marki mieszczą się suplementy o rozmaitym zastosowaniu, m.in. działające nasennie i uspokajająco. Do wyboru są także kompleksy witamin dla aktywnych kobiet i mężczyzn, np. Olimp Vita Min Multiple Lady suplement diety. Zainteresowaniem cieszą się ponadto kapsułki poprawiające pamięć i koncentrację, m.in. Olimp Perceptin suplement diety lub Olimp KofAktin. Na uwagę zasługują również suplementy z serii Omega 3 zawierające kwasy tłuszczowe i oleje z ryb zimnowodnych.