Olimp Gold-Vit D3+K2 Forte Shot, płyn,suplement diety, 1 ampułka po 25 ml

Suplement diety w płynie z witaminą D i K, dla dorosłych i seniorów.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

6,29

O produkcie: Olimp Gold-Vit D3+K2 Forte Shot, płyn,suplement diety, 1 ampułka po 25 ml

100011542

Opis

Suplement diety zawierający wysoką porcję witaminy D oraz witaminy K.

Właściwości

Preparat w płynnej formie o pysznym, malinowym smaku. Zawiera wysoką porcję witaminy D (D3) oraz witaminę K, występującą w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie – menachinonu-7 (witamina K2).
Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a także podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Tabela

Informacja żywieniowa ½ ampułki = 1 dzienna porcja (12,5 ml)
Witamina D (D3) 50 μg (2000 IU) (1000%**)
Witamina K (K2) 75 μg (100%**)

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: woda, nośnik – glicerol; menachinon (menachinon-7) – witamina K, stabilizatory – guma arabska (guma akacjowa), sól sodowa karboksymetylocelulozy; cholekalcyferol – witamina D, barwnik – koszenila; aromaty, substancja konserwująca – kwas sorbowy; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza.

Jak stosować

Doustnie. Przed użyciem wstrząsnąć. 1 ampułka zawiera 2 porcje na 2 dni stosowania.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminy D i K, w szczególności polecany osobom przebywającym na słońcu mniej niż 15 minut dziennie, stosującym kremy z filtrem UV, aktywnym fizycznie, osobom starszym, a także dbającym o utrzymanie zdrowych kości.

Ostrzeżenia

Po otwarciu przechowywać w lodówce, w szczelnie zamkniętym opakowaniu i spożyć w ciągu 48 h. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.Uwaga: porcja dzienna wynosi 2000 IU. 1 ampułka zawiera dwie porcje dzienne (4000 IU). Nie spożywać więcej niż połowę ampułki dziennie tj. ilość, która jest wyraźnie zaznaczona czerwonymi strzałkami i grubą, czerwoną kreską (strzałki i kreska są widoczne na zewnętrznej i wewnętrznej etykiecie). przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz dla osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe.Nie stosować łącznie z innymi preparatami zawierającymi witaminy D lub K, lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.Mogące pojawić się osad i krystalizacja są zjawiskami naturalnymi i nie wpływają na jakość produktu.Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceuta.


Waga

25 ml netto

Producent

Olimp Laboratories
Nagawczyna 109 c
Dębica

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.