Pedipur S, preparat, 60 g

Preparat do dłoni i stóp, redukuje wydzielanie potu i przykry zapach.

Dostępny
14,58
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Pedipur S, preparat, 60 g

100004348

Opis

Pedipur S, preparat, 60 g


Właściwości

Pedipur S to wyrób medyczny stworzony z myślą o osobach cierpiących na nadmierną potliwość stóp, dłoni i chcących ograniczyć wydzielanie się potu. Zawarte w nim składniki aktywne pomagają regulować czynność gruczołów potowych oraz zapobiegać przykremu zapachowi związanemu z poceniem się skóry. Metanamina to organiczny związek chemiczny. Zaraz po tym, kiedy połączy się z potem znajdującym się na skórze, dochodzi do jej hydrolizy. Efektem tego jest powstanie formaldehydu – aldehydu mrówkowego. To związek, który rozkłada i niszczy bakterie odpowiedzialne za drażniącą woń potu. Jednocześnie aldehyd mrówkowy pomaga ograniczyć czynność gruczołów potowych i uporać się z nadmierną potliwością.

Za sposób i stopień, w jaki metanamina wspomaga walkę z nadpotliwością, odpowiada też znajdująca się w Pedipur S siarka. Ponadto pomaga ona wysuszyć skórę i pozbyć się z niej zrogowaciałej warstwy naskórka. To również pierwiastek wspierający walkę z namnażającymi się na niej grzybami i bakteriami, które przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnej woni potu.

Tlenek cynku wspomaga zachowanie uczucia suchości dłoni i stóp. Ponadto pomaga chronić skórę przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Natomiast talk osusza ją i dezodoryzuje. Wspomaga także łagodzenie podrażnień skórnych oraz pomaga utrzymać uczucie świeżości skóry. Skład Pedipur S uzupełnia gliceryna. To składnik wspierający pielęgnację skóry dłoni i stóp, jej regenerację oraz zachowanie przez nią optymalnego poziomu nawilżenia.

Pedipur S jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Nie nakładaj go na skórę, na której znajdują się podrażnienia, otwarte rany, owrzodzenia oraz na powierzchnie ciała pozbawione naskórka. Produkt ten przechowuj w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz chroń przed światłem i wilgocią.

Jak działa Pedipur S?

Pedpiur S to wyrób medyczny, który pomaga kompleksowo rozwiązać problem nadmiernej potliwości. Znajdują się w nim m.in. składniki aktywne, które dzięki swojej konsystencji, właściwościom fizycznym wspomagają utrzymanie suchych podeszew stóp i wnętrza dłoni. Pomagają one też zapobiegać metabolizmowi bakterii żyjących na skórze, dla których pożywką jest pot.

Kiedy stosować Pedipur S?

Stosuj Pedipur S, jeśli dokucza Ci problem nadmiernej potliwości, która jest przyczyną dyskomfortu fizycznego i psychicznego. Aplikuj go na skórę w przypadku zwiększonej produkcji potu, której powodami są wysoka temperatura, aktywność fizyczna oraz spożycie większej ilości płynów i stres.


Skład

Aqua, Zinc Oxide, Glycerin, Talc, Sulfur, Bentonite, Methenamine

Jak stosować

Przed użyciem wstrząsnąć. Nałożyć na umyte i osuszone stopy. Nanieść niewielką ilość Pedipuru S na skórę nóg lub dłoni, wcierać i pozostawić do wyschnięcia.

Dzienne spożycie

Zabiegi powtarzać w miarę potrzeby.

Przeznaczenie

Zwalczanie nadmiernej potliwości dłoni i stóp.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Waga

60 g

Dystrybutor

P.F. "PROLAB" sp.j.
Paterek, ul. Przemysłowa 3
89-100 Nakło n/Notecią

Producent

P.F. "PROLAB" sp.j.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.