Pharmasis Vitaminum D3 Forte 2000 j.m., suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
9,39

O produkcie: Pharmasis Vitaminum D3 Forte 2000 j.m., suplement diety, 60 tabletek

100019643

Opis

Vitaminum D Forte 2000 j.m. Pharmasis to suplement diety w postaci tabletek, pomagający zachować zdrowie kości i zębów oraz wspierający prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego.

Właściwości

Witamina D odpowiada za utrzymanie prawidłowego wapnia i krwi, korzystnie wpływa na kondycję kości i zębów. Wspiera prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu, bierze udział w podziale komórek.

Polecany osobom dorosłym i w wieku podeszłym, o niedostatecznej ekspozycji na słońce, a także kobietom w okresie okołomenopauzalnym jako uzupełnienie diety w witaminę D.

Tabela

Składniki odżywcze    

1 tabletka  
RWS*    
Witamina D     50 µg     1000%   


*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza (celuloza mikrokrystaliczna), substancja wypełniająca: fosforan diwapniowy, witamina D (cholekalcyferol), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zachowania dobrego stanu zdrowia znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Producent

PHARMASIS
Płowiecka 3
04-501 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.