Philips Sonicare Flexcare HX6971/33, soniczna szczoteczka do zębów, biała

Marka: PHILIPS

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

440,89
Darmowa dostawa

O produkcie

100010615

Szczoteczka do delikatnego czyszczenia zębów i dziąseł.

Producent

Philips

Skład

Główki szczoteczki: 1 DiamondClean — standardowa
Ładowarka: 1
Stacja dezynfekująca UV: 1
Futerał podróżny: 1
Rączki: 1 FlexCare

Właściwości

Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare pomaga usuwać i zmniejszać przebarwienia na zębach, aby uśmiech był bardziej promienny.

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.

DiamondClean, najlepsza wybielająca główka szczoteczki Philips Sonicare, ma włosie w kształcie rombu, które skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. To pozwala usunąć zabrudzenia z kawy, herbaty, czerwonego wina i tytoniu w ciągu zaledwie 1 tygodnia.

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare.

Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona.

Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.