Philips

  (19)

Marka powstała w 1891 roku w Holandii. Założyło ją dwóch braci – Gerard i Frederik Philips. Pierwotnie firma produkowała żarówki. Z czasem rozszerzyła swoją ofertę, tworząc m.in. urządzenia medyczne i akcesoria dla matek i dzieci. Zobacz, jakie produkty firmy Philips znalazły się w naszej ofercie.

Sortuj według

Urządzenia medyczne Philips – wsparcie w leczeniu astmy, zaburzeń snu i łuszczycy

Philips produkuje urządzenia do leczenia zaburzeń oddychania opracowane z myślą o potrzebach dzieci i dorosłych. Projektuje sprzęty ułatwiające kontrolowanie astmy, pomocne w zaburzeniach snu oraz w łagodzeniu przebiegu łuszczycy. Dostarczane rozwiązania mają poprawiać komfort życia chorych i ograniczać dokuczliwe dolegliwości. Oferowane produkty Philips mają atrakcyjną cenę i są wysyłane do klientów w ciągu 48 godzin.

Inhalatory Philips – dla młodszych i starszych użytkowników

W zmniejszaniu objawów przewlekłej astmy pomaga inhalator Philips Respironics. Zaprojektowano go tak, by miał atrakcyjny dla dzieci, przyjazny wygląd i był wygodny w użytkowaniu przez najmłodszych. Urządzenie wykorzystuje skuteczną technologię SideStream umożliwiającą efektywne podawanie leku. To jednak niejedyny inhalator marki Philips, który znajdziesz naszej aptece. Możesz wybrać również uniwersalny nebulizator przeznaczony do użytkowania przez dorosłych i dzieci. Został wyposażony w dwie maski różniące się rozmiarem. Dzięki szczególnej konstrukcji rozpylacza można uzyskać aerozol o wysokiej jakości.

Philips Avent – produkty dla mamy i dziecka

Philips Avent to specjalna linia akcesoriów dla matek i dzieci. Obejmuje zaawansowane technologicznie urządzenia do karmienia i pielęgnacji niemowląt oraz produkty ułatwiające opiekę nad maluchami. Wyroby takie jak Philips Avent smoczek powstają z bezpiecznych, przebadanych materiałów. Nie zawierają szkodliwego Bisfenolu A (BPA). Można je łatwo czyścić i sterylizować.

Dla karmiących mam marka Philips przygotowała ręczne i elektryczne laktatory Philips Avent, osłonki na piersi chroniące przed podrażnieniami oraz wkładki laktacyjne. Wszystkie wspomniane produkty ułatwiają opiekę nad dzieckiem i przyspieszają powrót do pracy.