Purite Manus płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 50 ml

Dostępny
31,99

O produkcie: Purite Manus płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 50 ml

100045617

Opis

Purite Manus płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk, 50 ml odświeża i działa przeciwbakteryjnie. Jego formuła bazuje na alkoholu izopropylowym oraz olejkach eterycznych. Ma przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza i chroni skórę przed podrażnieniami.


Właściwości

  • Receptura olejku 4 złodziei.
  • 70% stężenie alkoholu izopropylowego.
  • Zgodny z zaleceniami WHO.
  • Gliceryna roślinna zatrzymuje wilgoć w skórze.
  • Olejki eteryczne o właściwościach antyseptycznych.
  • Nie zawiera konserwantów.
  • Bez barwników i sztucznych aromatów.
  • Poręczna buteleczka z atomizerem.

Za pomocą płynu do dezynfekcji Purite Manus możesz szybko i skutecznie odświeżyć i oczyścić dłonie. Ponieważ produkt zawiera wysokie stężenie alkoholu izopropylowego i liczne olejki eteryczne o działaniu bakteriobójczym, eliminuje szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje znajdujące się na powierzchni skóry. Jego działanie dezynfekcyjne równoważy zawarta w płynie gliceryna roślinna, która zapobiega przesuszeniu oraz podrażnieniu naskórka. Buteleczkę o objętości 50 ml możesz mieć zawsze przy sobie.

Purite Manus płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk bazuje na średniowiecznej recepturze olejku 4 złodziei, która zawiera mieszankę olejków eterycznych. W składzie produktu znajduje się olejek goździkowy, cytrynowy, rozmarynowy, cynamonowy oraz olejek z drzewa herbacianego. Olejki te mają naturalne właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Nadają płynowi atrakcyjny, ziołowo-korzenny zapach, który utrzymuje się na dłoniach.


Jak stosować

Spryskac dlonie kilkukrotnie i wsmarowac do wchloniecia

Przeznaczenie

Preparat do dezynfekcji rąk, z dodatkową zawartością słynnego, silnie bakteriobójczego „olejku czterech złodziei” oraz ochronną gliceryną roślinną

Ostrzeżenia

Nasze produkty zawierają naturalne substancje pochodzenia roślinnego, w związku z tym u osób podatnych mogą występować reakcje uczuleniowe . Nie połykać, nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Trzymać z daleka od dzieci.

Producent

DSS SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.