Salumin Activ Hasco, żel do pielęgnacji jamy ustnej i dziąseł, 10 g

Marka: SALUMIN

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

6,94
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007239

Salumin jest żelem o specjalnej formule przeznaczonym do pielęgnacji błony śluzowej jamy ustnej.

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242 E

Pojemność

10 g

Producent

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Przeznaczenie

Preparat zalecany jest do wspomagania codziennej higieny i pielęgnacji jamy ustnej u osób skłonnych do nadwrażliwości dziąseł, narażonych na paradontozę oraz w warunkach utrudnień w utrzymaniu właściwej higieny.

Skład INCI

Aqua, sorbitol, tannic acid, propylene glycol, sodium hydroxide solution, carbomer, salvia officinalis extract, mentol, sodium saccharin, methylparaben, propylparaben, disodium EDTA.
Składniki aktywne żelu: tanina i suchy wyciąg z szałwii lekarskiej.

Jak stosować

Niewielką ilość żelu wcierać w zmienione miejsca na błonie śluzowej jamy ustnej i dziąsłach. Nie płukać, pozostawić na ok. 5-10 minut. Stosować kilka razy dziennie.

Właściwości

Składniki aktywne żelu wykazują właściwości ściągające i antyseptyczne. Dzięki tym właściwościom preparat łagodzi podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł, zmniejsza zaczerwienienia i ułatwia regenerację tkanek jamy ustnej.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.