Solgar L-Glutamina, suplement diety, 50 kapsułek

Marka: SOLGAR

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

44,96
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007056

Suplement diety firmy Solgar.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Producent

SOLGAR POLSKA SP. Z O.O.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Skład

Składniki: L-glutamina (w wolnej postaci), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, (roślinne) kwasy tłuszczowe.

Jak stosować

Doustnie.

Właściwości

L-glutamina pokonuje barierę krew-mózg, gdzie jest przekształcana do kwasu glutaminowego będącego neuroprzekaźnikiem pobudzającym ośrodkowy układ nerwowy.

Glutamina jest ważnym składnikiem tkanki łącznej układu jelitowego. Wy­kazano, że suplementacja glutaminą wspiera utrzymanie szczelności jelit. Ponadto jest głównym źródłem energii dla komórek jelita cienkiego (enterocytów)

Glutamina jest najliczniejszym aminokwasem w mięśniach szkieletowych ludzi. Przeciążenie mięśni na przykład podczas intensywnych ćwiczeń skutkuje wzrostem zapotrzebowania na tę substancję odżywczą.

Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.