Solgar

  (107)

Solgar jest producentem suplementów działającym od 1947 roku. Jako pierwsza marka na świecie wprowadził na rynek naturalny preparat multiwitaminowy o wysokiej potencji dostępny w formie tabletki. Solgar przestrzega rygorystycznych norm jakościowych, a wszystkie jego wyroby są starannie przebadane.

Sortuj według

Oferta marki Solgar

Produkowane przez Solgar witaminy, minerały, zioła i inne suplementy mają unikalne receptury i wytwarzane są w bezpieczny, kontrolowany sposób. W ofercie marki można odszukać produkty dla kobiet, mężczyzn, warianty uniwersalne oraz specjalne preparaty dla dzieci. Firma opracowuje również suplementy mające wspierać leczenie określonych dolegliwości, np. zespołu jelita drażliwego czy cukrzycy.

Preparaty Solgar można wybierać online. Mają wówczas atrakcyjniejszą cenę w porównaniu z ofertą stacjonarnych punktów sprzedaży. Sprawdź, jakie suplementy Solgar są dostępne w ofercie producenta i znajdź cos dla siebie i swojej rodziny!

Złoty Standard firmy Solgar

Solgar kieruje się tzw. Złotym Standardem. Stara się wytwarzać produkty o jak najwyższej jakości i chce służyć wiedzą na temat zdrowia osobom, które postanowiły nabyć suplementy marki. Wyroby Solgar wyprodukowane z zastosowaniem Złotego Standardu można rozpoznać po charakterystycznych złotych etykietach. Co ważne, marka dysponuje własnym instytutem naukowym i Laboratorium Jakości, gdzie kontrolowane są składniki i partie gotowych produktów.

Solgar witaminy i minerały – wybierz produkt dla siebie

Solgar oferuje witaminy, zioła, minerały i oleje o cennych właściwościach zdrowotnych. Dostępne są produkty wspierające odporność czy odchudzanie, preparaty dbające o układ krwionośny, wzrok i mózg, układ pokarmowy czy kości i stawy. Można odszukać suplementy dla dzieci, kobiet i mężczyzn, a także te stworzone z myślą o sprawności fizycznej czy urodzie (np. Solgar Włosy Skóra Paznokcie).

Popularnym produktem w ofercie marki jest Solgar Omega 3 suplement diety. Suplement zawiera cenne kwasy EPA i DHA przyczyniające się do prawidłowej pracy serca i mózgu. Innym bestsellerem jest Solgar Folian tabletki uzupełniający niedobory folianów w organizmie. Suplement zawiera metafolin wspomagający przyswajanie kwasu foliowego. Preparat zaleca się szczególnie osobom dotkniętym polimorfizmem MTHF oraz kobietom w ciąży. Jeżeli szukasz dobrego probiotyku, możesz zdecydować się na preparat Solgar Jelitowa Flora Bakteryjna. Zawiera on 2 szczepy liofilizowanych dobroczynnych bakterii i można przechowywać go poza lodówką.