Swanson Gymnema Sylvestre, 400 mg, suplement diety, 100 kapsulek

Marka: SWANSON

Suplement diety z liśćmi gurmaru regulującymi poziom cukru we krwi.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,98

O produkcie: Swanson Gymnema Sylvestre, 400 mg, suplement diety, 100 kapsulek

100012623

Opis

Suplement diety zawierający liście Gymnema Sylvestre ( gurmar).

Właściwości

Preparat Swanson Gymnema Sylvestre opracowano z myślą o osobach dorosłych chcących wzbogacić swoją dietę o związki bioaktywne zawarte w gurmar (Gymnema Sylvestre). To wiecznie zielone, drzewiaste pnącze rośnie naturalnie na obszarach tropikalnych i subtropikalnych, m.in. w Indiach, w Chinach i na Sri Lance. Surowcem farmaceutycznym gurmaru są liście, które dostarczają m.in. kwasy gymnemowe i gymnemo-saponiny. W medycynie ajurwedyjskiej od prawie 2000 lat wykorzystuje się je w celu zachowania prawidłowego metabolizmu i wspierania prawidłowej pracy organizmu. Co więcej, ta tropikalna roślina jest wymieniona w Farmakopei Indyjskiej jako naturalny środek przeciwcukrzycowy. Uznaje się, że Gymnema Sylvestre:

  • Stanowi wsparcie dla utrzymania odpowiedniego poziomu glukozy we krwi;
  • Może przyczyniać się do blokowania receptorów jelitowych odpowiadających za absorbowanie cukru i wspomagać tłumienie receptorów cukru w kubkach smakowych, zmniejszając atrakcyjność słodkich potraw.

Suplement diety Swanson Gymnema Sylvestre zawiera wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego bez przetwarzania i zbędnych substancji uzupełniających. Ma postać wygodnych w stosowaniu kapsułek. Każda z nich zawiera 400 mg proszku z liści Gymnema Sylvestre.

Jak stosować Swanson Gymnema Sylvestre?

Spożywaj 1 kapsułkę suplementu diety 2 razy dziennie przed największymi posiłkami.  Nie przekraczaj zalecanej dobowej ilości preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Swanson Gymnema Sylvestre?

Osoby chorujące na hipoglikemię lub cukrzycę oraz kobiety karmiące piersią przed rozpoczęciem przyjmowania preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Z czym nie łączyć Swanson Gymnema Sylvestre?

Osoby stosujące leki na receptę (zwłaszcza te wpływające na poziom cukru we krwi) przed rozpoczęciem suplementacji powinny skonsultować się z lekarzem.

Czy Swanson Gymnema Sylvestre jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Jeśli jesteś w ciąży, przed zastosowaniem suplementu diety skonsultuj się z lekarzem.


Tabela

Składnik 1 kapsułka
Gymnema Sylvestre (z liści) 400 mg

Skład

Składniki: Gymnema Sylvestre, otoczka kapsułki: żelatyna.

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli: Jedna kapsułka przed dwoma największymi posiłkami w ciągu dnia.

Ostrzeżenia

W przypadku przyjmowania leków regulujących stężenie glukozy we krwi (zwłaszcza leków na receptę) lub stwierdzonej cukrzycy, hipoglikemii, przed zastosowaniem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

SWANSON HEALTH PRODUCTS
ND 58180 Fargo, USA


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.