Tampax Compak Pearl Regular tampony z aplikatorem, 16 szt.

Dostępny
22,64

O produkcie

100034023

Tampony Tampax Pearl Compak to najlepsze tampony marki Tampax zapewniające komfort, ochronę i dyskrecję. Nie zawierają substancji zapachowych. Tampony Tampax Pearl Compak wyposażono w kompaktowy, dyskretny aplikator z gładkiego plastiku o zaokrąglonej końcówce ułatwiającej wygodną aplikację. Wyprofilowany uchwyt antypoślizgowy sprawia, że aplikator można łatwo utrzymać w dłoni i umieścić we właściwym miejscu. W tamponach Tampax Pearl Compak zastosowano technologię MotionFit, dzięki czemu tampon delikatnie się rozszerza, aby dopasować się do unikalnego kształtu Twojego ciała. Ponadto specjalny sznureczek LeakGuard pomaga zapobiegać przeciekaniu. Tampony Tampax Pearl Compak mają kolorowe opakowania, które nie niszczą się w torebce i umożliwiają pełną dyskrecję, ponieważ łatwo i cicho się otwierają. Tampax Pearl Compak Regular to najlepsze tampony Tampax o standardowej chłonności. Tampony Tampax Pearl Compak poddano testom ginekologicznym. Zostały również poddane niezależnym testom pod kątem szkodliwych substancji przez stowarzyszenie Oeko-Tex.

Więcej informacji o produktach Tampax można znaleźć na stronie internetowej Tampax.

Właściwości

Cechy:

  • Numer 1 wśród produktów Tampax pod względem komfortu, ochrony i dyskrecji

  • Tampon Tampax z system ochronnym MotionFit delikatnie dopasowuje się do unikalnego kształtu ciała

  • Sznureczek LeakGuard zapewnia dodatkową ochronę przed przeciekaniem

  • Wygodny, kompaktowy aplikator SmoothTouch z powierzchnią antypoślizgową i zaokrągloną końcówką ułatwia aplikację tamponu

  • Poddane niezależnym testom pod kątem szkodliwych substancji przez Oeko-Tex

  • Testowane ginekologicznie

  • Nie zawierają barwników ani substancji zapachowych

  • POTRÓJNY KOMFORT. Gładki aplikator, system ochronny MotionFit, łatwe usuwanie powłoczki

     

Jak stosować

Tamponu, aplikatora ani opakowania nie należy spłukiwać w toalecie. Należy wyrzucić je do kosza.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Przeznaczenie

tampony

Ostrzeżenia

Zawsze wybieraj najniższy stopień chłonności odpowiadający obfitości Twojego krwawienia. Zmieniaj tampony co 4-8 godzin. Dołączona instrukcja użycia tamponów zawiera ważne informacje na temat Zespołu Wstrząsu Toksycznego (TSS), rzadkiej, lecz poważnej choroby. Przeczytaj ją i zachowaj.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.