Tena Pants Plus, large 100-135 cm, majtki chłonne, 30 sztuk

Marka: TENA

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

65,44
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010599

Majtki chłonne TENA Pants Plus Large to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6/8).

Dystrybutor

SCA Hygiene Sp. z o.o.
Puławska 435A
02-801 Warszawa

Producent

SCA Hygiene

Przeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 6/8), o rozmiarze 100-135 cm w pasie.

Jak stosować

1. Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.

Po wykorzystaniu: 2. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych. 3. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem. 4. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.


Właściwości

Majtki chłonne TENA Pants Plus Large to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6/8). Przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie. TENA Pants dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. TENA Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Majtki chłonne TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.