Tena Pants Plus, majtki chłonne, large 100-135 cm, 30 sztuk

Marka: TENA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

65,44

O produkcie: Tena Pants Plus, majtki chłonne, large 100-135 cm, 30 sztuk

100010599

Opis

Majtki chłonne TENA Pants Plus Large to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6/8).

Właściwości

Majtki chłonne TENA Pants Plus Large to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6/8). Przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie. TENA Pants dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. TENA Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Majtki chłonne TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Jak stosować

1. Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.

Po wykorzystaniu: 2. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych. 3. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem. 4. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.


Przeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 6/8), o rozmiarze 100-135 cm w pasie.

Dystrybutor

SCA Hygiene Sp. z o.o.
Puławska 435A
02-801 Warszawa

Producent

SCA Hygiene

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.