**Tommee Tippee CTN, smoczek na butelkę silikonowy 3+, 2 sztuki

Dostępny
18,50

O produkcie

100015705

Tommee Tippee antykolkowy smoczek silikonowy, przeznaczony do karmienia butelką, odpowiedni dla dzieci od 3. miesiąca życia

Właściwości

Cechy produktu:

 • Odpowiedni dla dzieci od 3. miesiąca życia
 • Unikalny kształt ułatwiają niemowlęciu dokładne objęcie smoczka ustami
 • Wyjątkowo czuły zaworek antykolkowy
 • Miękki, naturalny smoczek silikonowy
 • Nie zawiera bisfenolu A (BPA)


  Smoczek Tommee Tippee sprawia, że karmienie staje się wyjątkowo łatwe i przyjemne. Produkty z serii Closer to Nature są odpowiednie i bezpieczne dla każdego dziecka. Jest to innowacyjny smoczek antykolkowy – zaprojektowany we współpracy z ekspertami odkarmienia niemowląt i dzieci. Dzięki swojej naturalnej elastyczności i delikatności pozwala naśladować ruchy matczynej piersi, a łączenie karmienia piersią i butelką jeszcze nigdy nie było tak proste. Wyjątkowy kształt smoczka pobudza odruch ssania u niemowlęcia.Z serią Closer to Nature® karmienie butelką staje się wyjątkowo proste. Produkty Closer to Nature®do karmienia to doskonały wybór dla każdego dziecka. Unikalny, wyjątkowo szeroki smoczek naśladuje matczyną pierś, a jego giętkość i elastyczność zapewniają doznania zbliżone do karmienia piersią - co sprawia, że karmienie butelką jest jeszcze prostsze.

  Producent

  Mayborn Group Limited

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.