Tommee Tippee

  (46)

Tommee Tippee należy do brytyjskiej spółki Mayborn Group. Marka produkuje akcesoria dla niemowląt. Artykuły dla najmłodszych wyróżniają się wyprofilowanym kształtem i zastosowaniem materiałów nadających się do recyklingu.

Sortuj według

Tommee Tippee – postaw na produkty przyjazne dla dzieci!

Misją marki Tommee Tippee jest dostarczenie innowacyjnych artykułów ułatwiających pielęgnację maluszków. Firma stawia na nieustanny rozwój, a jej produkty odznaczają się wieloma udogodnieniami. Na uwagę zasługują m.in. smoczki Tommee Tippee do butelek w kształcie imitującym kobiecą pierś (co ułatwia pojenie niemowląt). Z kolei kubek niekapek posiada uchwyty przystosowane do trzymania oraz miękki ustnik, który nie podrażnia dziąseł. Na zainteresowanie zasługuje także Tommee Tippee butelka antykolkowa Advanced z rurką eliminującą pęcherzyki powietrza z mleka.

Tommee Tippee – szeroki wybór akcesoriów dla niemowląt

Portfolio Tommee Tippee wyróżnia się mnogością produktów w różnych cenach. W aptece znajdziesz m.in. łyżeczki do karmienia z długą rączką i delikatną końcówką oraz butelki do kaszki. Oferujemy także akcesoria do samodzielnej nauki picia, np. Tommee Tippee kubek 360° easiflow. Do wyboru jest również smoczek do butelki Tommee Tippee 6 m+. Na popularności zyskują też laktatory, zawieszki do smoczka, sterylizatory. Dużą grupę asortymentu stanowią ponadto artykuły do codziennej higieny, jak np. aspirator do nosa, grzebień, cążki, nożyczki.