UniGel+ Pierwsza Pomoc, zestaw do opatrywania ran, 1 sztuka

Dostępny
14,39
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100012517

Zestaw do opatrywania ran w warunkach domowych

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Producent

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
ul. Sokratesa 13D lok. 27
01-909 Warszawa

Przeznaczenie

dla całej rodziny: kobiety w ciąży*,, dzieci*, mamusie, tatusiowie, babcie, dziadkowie

Skład

Opakowanie zawiera:
UniGel Apotex 5 g
3 szt. opatrunków foliowych

Jak stosować

Sposób stosowania:
1. Ranę przemyć pod bieżącą wodą i osuszyć.
2. Nakładać UniGel Apotex na całą powierzchnię rany oraz nieco poza jej obręb.Uwaga: nanieś warstwę UniGel Apotex o grubości maksymalnie 1 mm bezpośrednio na ranę.
3. Ranę przykryć opatrunkiem foliowym. Jeśli rana jest mniejsza, folię można przyciąć. Jeśli rana znajduje się w miejscu nie narażonym na przypadkowe usunięcie żelu UniGel Apotex (np. na twarzy), przykrywanie jej opatrunkiem foliowym nie jest konieczne..

Tylko do użytku zewnętrznego.Przed zastosowaniem należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.


Właściwości

Hydrofilowy żel do leczenia powierzchownych ran skóry.

UniGel Apotex Pierwsza pomoc to zestaw umożliwiający szybkie opatrzenie powierzchownych ran skóry w warunkach domowych.

UniGel Apotex Pierwsza pomoc to kompletny zestaw, zawierający unikalny hydrofilowy żel posiadający zdolność wiązania wolnych rodników tlenowych i 3 szt. opatrunków foliowych. UniGel Apotex zapewnia optymalne środowisko w ranie, wspomagając w ten sposób proces gojenia. Ponadto działa jako bariera zabezpieczająca ranę przed zakażeniem. Opatrunek foliowy służy do przykrycia rany, na którą wcześniej nałożono UniGel Apotex. Aby go zastosować, należy oderwać papier zabezpieczający z dolnej strony opatrunku foliowego, umieścić opatrunek na ranie, a następnie zdjąć papier z górnej strony opatrunku. Opatrunek foliowy można przeciąć nożyczkami - dalszy sposób postępowania jest taki sam, jak opisano powyżej.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.