Vitamin C 500 mg long effect Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
12,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011364

Suplement diety zawierający witaminę C w nowoczesnej formie specjalnych kapsułek zapewniających stopniowe uwalnianie witaminy przez 12 godzin.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: kwas L-askorbinowy, żelatyna, dekstryna kukurydziana, skrobia kukurydziana, substancja glazurująca (szelak), substancja wypełniająca (celuloza), stabilizatory (etyloceluloza, poliwinylopirolidon), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), regulator kwasowości (kwas octowy).

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartośc/1 kaps. %RWS*/1 kaps.
Witamina C 500 mg
625

*Referencyjna wartość spożycia

Waga

Masa netto: 18,8 g netto

Właściwości

Niniejszy produkt to nowoczesna forma witaminy C, która dzięki umieszczeniu w specjalnej kapsułce zapewnia stopniowe jej uwalnianie w ciągu 12 godzin. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie kości, chrząstek, skóry, dziąseł i zębów. Pomaga w ochronie komórek przez stresem oksydacyjnym.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.