Vitammy Beat, ciśnieniomierz naramienny, capuccino, 1 sztuka

Marka: VITAMMY

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

Klienci kupili również

O produkcie: Vitammy Beat, ciśnieniomierz naramienny, capuccino, 1 sztuka

100021985

Opis

Vitammy Beat Cappuccino to mały, przenośny ciśnieniomierz naramienny z funkcją natychmiastowego pomiaru podczas pompowania mankietu. Rozmiar mankietu: 22 - 32 cm.

Właściwości


Vitammy Beat Twój osobisty ciśnieniomierz w wybranym kolorze

 • Ciśnieniomierz osobisty, dla wszystkich ludzi dbających o kondycję i samopoczucie oraz znających znaczenie profilaktyki. Badanie ciśnienia w trakcie dnia pracy, jest tak naturalną rzeczą, jak korzystanie z innych urządzeń przenośnych np. laptop, telefon. Twój organizm jest jak maszyna, jeśli zadbasz o jego sprawność w odpowiednim czasie, będzie z radością działać. Brak profilaktyki odbija się na stanie zdrowia i skutkuje kolejkami w przychodniach oraz szpitalach, a szkoda tracić tam cenny czas, który można spędzić z rodziną.


  Ciśnieniomierz 3 generacji Vitammy BEAT
  Mały i przenośny z funkcją natychmiastowego pomiaru podczas pompowania mankietu.

 • Ciśnieniomierz Vitammy BEAT z powodzeniem, można schować do torebki, teczki, plecaka i mieć ze sobą każdego dnia, wszędzie. Wystarczy nacisnąć guzik - START / STOP - pomiaru rozpoczyna się już w chwili pompowania rękawa. Mankiet o bardzo komfortowych wymiarach średnicy 22 - 32 cm, automatycznie wypełnia się powietrzem. Po zakończeniu pompowania, na dużym i wyraźnym ekranie LCD pojawia się wynik. Wyświetlacz LCD o wymiarach 6 cm x 4,5 cm oraz wyraźna czcionka, gwarantują swobodę w odczytywaniu wyników. Ciśnieniomierz został wyposażony w dodatkową funkcję automatycznego wyłączania się, po około 60 sekundach.


  W zestawie z ciśnieniomierzem Vitammy

 • W zestawie z przenośnym ciśnieniomierzem automatycznym Vitammy BEAT, znalazł się uniwersalny rękaw o średnicy 22-32 cm, baterie AAA-4 sztuki, karta gwarancyjna oraz instrukcja w języku polskim.


  Gwarancja

 • Ciśnieniomierz Vitammy BEAT został objęty 2 letnią gwarancją.

 • Skład

  Zestaw zawiera: ciśnieniomierz Vitammy Beat, mankiet uniwersalny 22 - 32 cm, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

  Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz tętna

  Dystrybutor

  Novama Cloud SA
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Producent

  Novamed Sp. z o.o.

  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Kategorie produktu