Witamina C + Acerola, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
17,95
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100021490

Suplemnent diety zawierający witaminę A.

Właściwości

Witamina C + Acerola

Witamina C zalecana jest do stosowania u osób z obniżoną odpornością, w okresie jesienno-zimowym lub w razie zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C. Polecana jest także osobom żyjącym w ciągłym stresie, w czasie zwiększonego wysiłku fizycznego i intelektualnego oraz spożywającym napoje alkoholowe i/lub używającym tytoniu.

Acerola pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E oraz zwiększa przyswajanie żelaza.

Tabela

Składniki aktywne    Zawartość w 1 kapsułce   % RWS*
 Owoce wiśni aceroli  (ekstrakt)    115 mg   -

w tym:

standaryzowany na zawartość:

   
 (30%) witaminy C       34,5 mg    112%
 Witamina C   1000 mg    1250%

*RWS – Dzienna referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Ekstrakt z owoców Acerola (Malpighia glabra) - standaryzowany na zawartość kwasu L-askorbinowego (witamina C), mikrokrystaliczna kapsułka – otoczka kapsułki (żelatyna, substancja glazurująca, woda oczyszczona).

Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustnie w czasie posiłku, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Dorosłym zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

 

 

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Waga

Masa netto: 72 g

Producent

MedFuture Sp. z o.o. Pl.

Powstańców Śląskich 16-18

53-314 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.