Masmi Silver Care, elastyczne wkładki higieniczne 100% bawełny organicznej, 30 sztuk

Dostępny
10,29

O produkcie

100015780

Ultra-cienkie wkładki higieniczne dopasowujące się do kształtu bielizny wykonane w 100% z bawełny organicznej (włącznie z wkładem pochłaniającym).

Właściwości

Ultra-cienkie wkładki higieniczne o anatomicznym kształcie wykonane w 100% z bawełny organicznej (włącznie z wkładem pochłaniającym). Świetnie dopasowują się do kształtu bielizny. Jedwabista zewnętrzna powłoka posiada specjalny przeplot zapobiegający przyklejaniu się do skóry włókien bawełny.

Zapewniają doskonałą wentylację skóry dzięki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Podpaski pozwalają skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Ginekolodzy i położne zalecają stosowanie naturalnych produktów bawełnianych dla higieny intymnej!

Produkt testowany klinicznie, odpowiedni dla wegan, posiadający aż 4 certyfikaty: GOTS, FSC, VEGAN i COTTON NATURAL. 0% chemii, 0% GMO, 0% chloru.
Bielone wodą utlenioną.
W 100% ulegają biodegradacji.

Skład

100% naturalnej bawełny.

Dystrybutor

Yovee Grzegorz Mokobodzki
Bema 10
05-420 Józefów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.