Ypnomakt, suplement diety, 15 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,84

O produkcie: Ypnomakt, suplement diety, 15 kapsułek

100009612

Opis

Ypnomakt to suplement diety pomagający w zasypianiu, a przez to osiągnięciu zdrowego snu i głębokiego wypoczynku, po którym skóra i życie nabierają blasku.

Właściwości

Ypnomakt zawiera składniki, które pomagają zrelaksować się i tym samym łatwiej zasnąć. Preparat zawiera specjalną kompozycję ziół złożoną z melisy, kozłka lekarskiegoi szyszek chmielu oraz męczennicy cielistej.

Działanie ekstraktów z ziół zastosowanych w produkcie:

  • melisa wykazuje właściwości relaksujące, przyczynia się do zmniejszenia napięcia i pobudzenia, ułatwia zasypianie;
  • kozłek lekarski oraz szyszki chmielu pozytywnie wpływają na receptory w centralnym układzie nerwowym odpowiedzialne za sen i wyciszenie aktywności nerwowej;
  • męczennica cielista wspiera odporność na stres i wpływa pozytywnie na jakość snu.

Dodatkowo w składzie preparatu Ypnomakt znajduje się odpowiednio wysoka zawartość MAGNEZU i WITAMINY B6, które pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychicznych oraz zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia. Poza tym magnez wspiera proces odpoczynku organizmu poprzez korzystny wpływ na układ nerwowy.


Tabela

 Składniki 1 kapsułka
 Ekstrakt z szyszek chmielu 25 mg
 Ekstrakt z liści melisy 25 mg
 Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego 15 mg
 Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej 38 mg
 Witamina B6 4 mg (286%)1
 Magnez 125 mg (33%)1

 

1 - % RWS – referencyjnej wartości spożycia


Skład

substancja wypełniająca – celuloza, tlenek magnezu, żelatyna, ekstrakt z ziela męczennicy cielistej(Passiflora incarnata), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus), ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis),substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu,sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny, barwniki – dwutlenek tytanu, indygotyna.

Jak stosować

1 kapsułka dziennie, przed snem.

Przeznaczenie

YPNOMAKT przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w składniki wspierające procesy fizjologiczne zachodzące w układzie nerwowym, mające wpływ na zasypianie i spokojny sen.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkt nie jest zalecany kobietom w ciąży. Osoby przyjmujące leki nasercowe przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem

Producent

Unipharm

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.