Aftargent Nano, żel na afty, 15 ml

Żel na afty, wspomaga leczenie stanów zapalnych błony śluzowej ust.

Dostępny
21,99

O produkcie: Aftargent Nano, żel na afty, 15 ml

100007926

Opis

Aftargent nano żel na afty wspomaga leczenie stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej.

Skład

Woda oczyszczona, glikol propylenowy, PVP, D-panthenol, nanokolold srebra, chlorek benzalkoniowy, aromat miętowy.

Jak stosować

Preparat do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej. Nanieść niewielką ilość żelu na miejsce zmienione chorobowo. Aplikację powtarzać 3-4 razy dziennie. Aby zapewnić optymalne działanie preparatu, bezpośrednio po aplikacji nie należy dotykać miejsca występowania zmiany oraz przez ok. 30 minut nie należy spożywać posiłków oraz napojów. Aftargent nano jest preparatem bezpiecznym, może być stosowany przewlekle

Przeznaczenie

Substancje czynne zawarte w żelu Aftargent nano tworzą ochronną barierę na błonie śluzowej jamy ustnej, izolując miejsce występowania zmiany od drażniących czynników zewnętrznych. Obecny w preparacie nanokoloid srebra wykazuje silne działanie antybakteryjne, co przyczynia się do złagodzenia objawów zapalenia, takich jak ból i pieczenie. D-panthenol łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza regenerację błony śluzowej jamy ustnej.

Ostrzeżenia

Ze względów higienicznych oraz w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji, jedno opakowanie należy przeznaczyć dla jednej osoby. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować żelu Aftargent nano po upływie terminu ważności. Po otwarciu preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.

Dystrybutor

SOLINEA SP. Z O.O. SP. K.

Producent

Solinea


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.